ALTEVITA Reishi coffee

€13,34 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Východná medicína využíva množstvo rôznych rastlín a húb. A práve reishi huba sa stala veľmi populárna. Má množstvo pozitívnych účinkov pre zdravie, vrátane posilnenia imunitného systému a boja proti rakovine.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo je reishi huba?

Reishi huba, taktiež známa ako Ganoderma lucidum a Lingzhi, je huba, ktorá rastie na rôznych horúcich a vlhkých miestach v Ázii. Mnohé roky bola táto huba základnou zložkou východnej medicíny. V hubách sa nachádza niekoľko molekúl, vrátane triterpenoidov, polysacharidov a peptidoglykánov, ktoré majú pozitívne účinky na naše zdravie. Samotné huby sa môžu konzumovať čerstvé, ale bežne sú dostupné aj vo forme prášku alebo extraktu, ktoré obsahujú tieto špecifické molekuly. Patrí sem aj káva z tejto huby.

Zlepšuje odolnosť imunitného systému

Jedným z najlepších účinkov reishi húb je, že môže posilniť váš imunitný systém. Výskumy ukázali, že reishi môže ovplyvniť gény v bielych krvinkách, ktoré sú dôležitou súčasťou imunitného systému.

Bojuje proti rakovine

Mnohí ľudia konzumujú túto hubu kvôli jej potenciálnym účinkom pri boji s rakovinou. Tieto prínosy zahŕňali zvýšenie aktivity bielych krviniek v tele, ktoré pomáhajú bojovať proti rakovine a zlepšujú kvalitu života pacientom s rakovinou. Výskumníci však tvrdia, že reishi má byť podávaná v kombinácii s tradičnou liečbou a nie je jej náhradou.

Iné pozitívne účinky

Konzumácia reishi kávy môže pomôcť predchádzať niekoľkým chronickým ochoreniam (vrátane cukrovky a Parkinsonovej choroby). Ďalej káva reishi pomáha napríklad pri problémoch, ako sú: vírusové infekcie, ako je chrípka, prasacia chrípka a vtáčia chrípka; pľúcne ochorenie vrátane astmy a bronchitídy; ochorenia srdca, ako vysoký krvný tlak a vysoký cholesterol; ochorenie obličiek; rakovina; a ochorenie pečene. Používa sa aj v prípade HIV / AIDS, syndrómu chronickej únavy (CFS), poruchách spánku (nespavosť), žalúdočných vredoch, otravy a bolesti pri opare.

Bez pridaných cukrov. Vysoký podiel vlákniny.

Príprava

3,3 g = 1 vrchovatá kávová lyžička, zaliať 150 ml max 80 ° C vodou

Odporúčané dávkovanie

Maximálne 3 porcie denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Obsahuje kofeín! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Upozornenie

Skladujte v suchu. Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Výživové údaje na 100 g

Energetická hodnota 1561 KJ / 367kcal
Tuky 0,35 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,10 g
Bielkoviny 11,90 g
Sacharidy 79,14 g, z toho cukry 0,20 g
Soľ 0,20 g
Vláknina 40 g

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Zloženie 1 porcie: instantná káva 2g INULÍN rozpustná vláknina z čakanky (Cychorium intibus) 1g, REISHI lesklokôrovka hnedočervená (ganoderma lucidum) 0,3g
Balenie: 100 gramov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka ALTEVITA je určená všetkým priaznivcom zdravej výživy a bio výrobkov. Špecializujeme sa na ponuku prírodných produktov a prípravkov, ktoré blahodárne pôsobia na ľudský organizmus, majú zdraviu prospešný vplyv a povzbudzujúce a osviežujúce účinky.

ALTEVITA online s.r.o.
nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany
IČO: 53144074