BrainMax Natural MeIatonin

Novinka
Značka: BrainMax
€16,69 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

NATURAL MELATONIN s obsahom šťavy z čerešne višňovej (Prunus Cerasus), pre zlepšenie kvality spánku. Obsahuje naturálnu obdobu melatonínu, ktorá, na rozdiel od melatonínu syntetického, nenarúša jeho vlastnú prirodzenú tvorbu v organizme.

Detailné informácie

Podrobný popis

NATURAL MELATONIN s obsahom šťavy z čerešne višňovej (Prunus Cerasus) pre zlepšenie kvality spánku. Obsahuje naturálnu obdobu melatonínu, ktorá, na rozdiel od melatonínu syntetického, nenarúša jeho vlastnú prirodzenú tvorbu v organizme.

Melatonín, hormón spánku, je látka telu vlastná, ktorú produkuje šuškovité teliesko (epifýza), drobná žľaza nachádzajúca sa v mozgu. S vekom sa schopnosť produkcie melatonínu postupne znižuje, čo sa premieta predovšetkým v znižovaní dĺžky. Pre tých, ktorí veľa cestujú, má navyše ešte ďalšiu výhodu, napomáha znižovať subjektívny pocit jet lagu (únavy spojenej s časovým posunom). V neposlednom rade ide aj o silný antioxidant.

Kvalitný spánok je kľúčový faktor pre celkové fyzické i duševné zdravie a neznamená vyspávať si 8 až 10 hodín. Dôležitá je jeho hĺbka a procesy, ktoré počas neho v našom tele prebiehajú. 

Produkt je vhodný pre všetkých jedincov zameraných na:

  • kvalitu spánku
  • regeneráciu
  • anti-aging

Skvalitnenie vášho spánku nie je jediným efektom dostatočnej saturácie melatonínom. 

Dávkovanie:

 2 kapsule 30 minút pred spaním. V prípade rannej únavy znížte dávku iba na 1 kapsulu

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 120 vegánskych kapsúl
Zloženie: Prunus Cerasus (šťava z višne)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: