BrainMax Testoboss

Novinka
Značka: BrainMax
€33,43 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

BrainMax Testoboss je svetovo unikátny kombináciou 15 aktívnych látok a bylín, ktorých účinky na potenciuplodnosť, zdravie pohlavných orgánov a hormónov boli opakovane vedecky potvrdené v desiatkach štúdií (maca, ashwagandha, zinok). Testoboss obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete. Prakticky každá bylina obsiahnutá v BrainMax Testoboss je v rôznych kultúrach miestnymi obyvateľmi nazývaná prírodnou viagrou a to práve kvôli ich pozitívnemu pôsobeniu na reprodukčné zdravie a potenciu.

V novej receptúre sme nahradili tongkat ali pískavicou a horny goat shilajitom. Pískavica aj Shilajit majú podobné účinky ako byliny, ktoré sme kvôli legislatíve museli vyškrtnúť. Navyše sme pridali zmes aktívnych béčok pre normálny metabolizmus homocysteínu. Zinok spoločne s bórom pre normálnu hladinu test0sterónu a plodnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Testoboss: 7 bylín pre maximálnu potenciu a vitalitu!

Testoboss je unikátna kombinácia extraktov z bylín, ktoré spoločne zlepšujú plodnosť mužov i žiensexualituzdravie pohlavných orgánov i hormónov (maca, ashwagandha, tribulus). Testoboss je prírodný produkt, ktorý obsahuje najsilnejšie extrakty rastlín, ktoré sú pre svoje účinky na plodnosť a sexuálne zdravie cenené starodávnymi kultúrami po celom svete.

Produkt je vhodný pre jedincov orientovaných na:

  • Zlepšenie potencieplodnosti a zdravia reprodukčných orgánov. (Maca peruánska, tribulus terrestris, zinok)
  • Zlepšenie vitality a vytrvalosti. (Maca peruánska)
  • Optimalizáciu pohlavných hormónov. (Ashwagandha, tribulus terrestris)
  • Posilnenie sexuálneho libida. (Maca peruánska)
  • Posilnenie hladiny mužského pohlavného hormónu ↑test0sterónu u mužov. (Maca peruánska, zinok)
  • Podporu menopauzálneho komfortu u žien. (Muira puama)
  • Podporu zdravia močového a reprodukčného systému. (Tribulus terrestris)
  • Podporu metabolizmu homocysteínu. (folát)
  • Podporu imunitného systému. (zinok)

Zdravá sexualita na čele s adaptogénmi

Shilajit ako u nás zatiaľ nie príliš známy adaptogén z himalájskych skál spoločne s ashwagandhou, macou a zinkom priaznivo pôsobí na normálnu hladinu test0sterónu. Tieto adaptogény posilňujú fyzickú aj psychickú vitalitu. Slúžia na zvýšenie energie, vitality, vytrvalosti a podporujú plodnosť, sexualitu, duševné zdravie, v neposlednom rade priaznivo pôsobia na hormonálny systém.

Adaptogény: odolnosť, energia a vitalita v čase stresu

Testoboss je jedinečným produktom so širokospektrálnym pôsobením nielen na plodnosť, potenciu alebo pohlavné hormóny, ale aj na vitalitu, energiu a predovšetkým schopnosť vedieť sa vysporiadať so stresom, pretože väčšina bylín v ňom obsiahnutých sú adaptogény. Adaptogény sú rastliny, ktoré tisíce rokov prekonávali nehostinné stresové podmienky pre život a náš organizmus teraz môže čerpať z ich odolnosti proti stresu. Adaptogény pomáhajú zmierniť stres tým, že kontrolujú množstvo uvoľnených stresových hormónov v období stresu.

Mocná sila bylín

Účinky Testobossu sú založené na prírodných látkach, vitamínoch a mineráloch, u ktorých bol preukázaný pozitívny vplyv na sexualitu i test0sterón. Neobsahuje žiadne balastné látky alebo iné aditíva.

Pridali sme homocysteín formulu

Homocysteín je veľmi špecifická aminokyselina, ktorá vzniká počas metylácie = trávenie bielkovín. Optimálna hladina homocysteínu nespôsobuje žiadne problémy. Problém nastane, ak je jeho hladina príliš vysoká. Vysoká hladina homocysteínu znižuje produkciu oxidu dusnatého v cievach. Molekuly, ktorá sa podieľa na vazodilatácii (roztiahnutí) ciev a hladine krvného tlaku. Navyše reguluje prietok krvi do tkanív a to vrátane pohlavných orgánov. V dôsledku toho vysoká hladina homocysteínu spôsobuje množstvo kardiovaskulárnych ochorení a tiež poruchy erekcie. Jednou z častejších príčin vysokého homocysteínu je nedostatok vitamínov B6, B12 a folátu. Telo totiž tieto živiny potrebuje na odbúravanie homocysteínu. Ich nedostatok môže viesť k nahromadeniu homocysteínu v krvi. Preto sme do Testobossu pridali tieto 3 vitamíny v aktivovaných pre telo využiteľných formách!

Dávkovanie

3 kapsule v priebehu dňa s jedlom.

Hormonálna nerovnováha u mužov

Dnešná doba sa vyznačuje tým, že mužom neustále klesá hlavný pohlavný hormón test0sterón, ktorý z nich robí mužov. Muži bez test0sterónu sa potom stretávajú s nízkym sebavedomím, depresiami, nadváhou a celkovou nechuťou nechuťou k sexu a životu. Často si ani neuvedomujú, že pomyselný prameň života, ktorý im chýba by mohol byť test0sterón. Preto sme prišli s testobossom, v ktorom sú byliny a živiny, ktoré môžu pomôcť dostať test0sterón u mužov na zdravú úroveň.

Komplex vitamínov a minerálov

Extrakty z bylín dopĺňa v novom Testobosse skupina vitamínov a minerálov ako je kyselina listová vo forme folátu, vitamíny B3, B6 a B12 pre metabolizmus homocysteínu, ďalej vitamín D3 pre imunitu a minerály ako je zinok, boron a meď. Tie sa okrem iného spolupodieľajú na funkciách reprodukčného systémom a plodnosti (zinok)znižujú mieru vyčerpania (vitamín B12, B3, B6 , folát)chránia bunky pred oxidatívnym stresom (vitamín B12, meď), podporujú funkcie nervového systému (vitamín B12, , B6, meď) a psychickej činnosti (folát, vitamín B3, B12)regulujú hormonálnu činnosť (vitamín B6) a imunitný systém tela (vitamín D3, vitamín B6, folát, meď).

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 100 rastlinných kapsúl
Zloženie: Extrakt z senovky gréckej seno (50% fenusidov), Maca extrakt, Ashwagandha extrakt, Kotvičník zemný extrakt (90% saponínov), Shilajit, Catuaba extrakt, Muira puama extrakt, vitamín B3 (nikotinamid), zinok (bisglycinát zinočna P-5-P), borón (bororganický glycín), meď (citrát meďnatý), metyl folátako vápenatá soľ L-5-metyltetrahydrofolát, vitamín B12 (metylkobalamín), vitamín D3. Rastlinná kapsula na báze HPMC. Neobsahuje žiadne balastné látky (éčka).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: