FLOW Omega 3

€19,90 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Položka bola vypredaná…

Omega-3 sú skupina esenciálnych mastných kyselín, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu nášho tela. Esenciálne znamená, že ich naše telo nedokáže samo vyprodukovať a musíme ich získať z potravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Každá bunka nášho tela potrebuje na svoje optimálne fungovanie omega 3 mastné kyseliny. Napriek tomu si ich telo nedokáže efektívne vyrobiť a spolieha tak na externú suplementáciu cez stravu a doplnky stravy. Kvalita je našou mantrou, preto je rybí olej v Omega 3 získavaný z rýb žijúcich v studených arktických vodách, ktoré zaisťujú čistotu a kvalitu oleja. Nemusíte sa tak báť žiadnych kontaminantov, ťažkých kovov a iných toxických látok.

Vsádzame na maximálnu čistotu a funkčnosť látok. Preto sme vytvorili Omega 3, vysoko kvalitné a koncentrované nenasýtené mastné kyseliny vo forme rybieho oleja s vysokým obsahom EPA a DHA bez obsahu ťažkých kovov a ďalších znečisťujúcich zložiek. Pre zdravie srdca, mozgu aj podporu imunitného systému.

Čistota a kvalita oleja na prvom mieste

1. Zdravie buniek aj mozgu

  • Omega 3 hrajú v tele dôležitú úlohu ako zložky fosfolipidov, ktoré tvoria štruktúry bunkových membrán. Kyselina dokosahexaenová (DHA) je najhojnejšia omega 3 mastná kyselina v bunkových membránach v mozgu a je nenahraditeľná pre synaptický prenos a kognitívne schopnosti.

2. Podporí športové výkony

  • Omega 3 mastné kyseliny ovplyvňujú zdravie a výkonnosť športovcov mnohými spôsobmi vrátane zlepšenia regenerácie svalov a ochrany zdravia a funkcie mozgu.

3. Vyrovnanie pomeru ω-6 a ω-3 v organizme

  • Vysoký pomer omega 6 k omega 3 mastným kyselinám, ktorý sa vyskytuje v dnešnej západnej strave, môže mať negatívne následky na telo. Vyšší príjem omega 3 vyrovnáva pomer ω-3 a ω-6 a prináša pozitívne účinky pre telo v mnohých ohľadoch – viď nasledujúce štúdie.

Dávkovanie

Užívajte 1 – 3 kapsuly denne s jedlom. Možno užívať kedykoľvek počas dňa.

Pre správne rozpustenie a vstrebanie zapite pohárom vody.

Upozornenie

Tehotné a dojčiace ženy konzultujte užívanie s lekárom. Nie je náhradou pestrej stravy.

Ak užívate lieky na predpis alebo máte alergiu na rybie výrobky, pred konzumáciou tohto doplnku stravy sa poraďte s lekárom.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Skladovanie

Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu do 25 °C.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie

Omega 3, 700 mg – z toho 315 mg EPA (Kyselina eikosapentaénová), 245 mg DHA (Kyselina dokosahexaenová).

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 kapsúl
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: