ENERGY Vitaflorin

€15,75 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

Doplnok stravy. Vitaflorin je bioinformačný prípravok s obsahom extraktov z rastlín a plodov bohatých na prírodné vitamíny, minerály a biologicky aktívne látky. Vitaflorin doplňuje tieto pre život nevyhnutné látky do tela pri ich nedostatku alebo zvýšenej potrebe (napr. Pri chorobe, v rekonvalescencii, pri zvýšenej psychickej alebo fyzickej záťaži, v starobe alebo vystavenie organizmu nepriaznivým vplyvom).

Detailné informácie

Podrobný popis


Čisto prírodné extrakty z rastlín a plodov ako plnohodnotné zdroja nevyhnutných vitamínov majú oproti umelo vyrábaným vitamínom či multivitamínovým komplexom nesporné výhody. V prírode sa jednotlivé vitamíny nachádzajú vždy v harmónii s ostatnými látkami, ktoré majú svoju nezastupiteľnú úlohu. Väčšinou sa jedná o bioflavonoidy a rozsiahlu skupinu fytofaktorů. Tie, hoci nie sú dodnes presne zmapované, sú nesmierne významné najmä kvôli synergickému efektu, ktorým posilňujú účinok, vstrebateľnosť a celkovú využiteľnosť prírodných vitamínov.

Veľmi významné je tiež to, že v prírodných zdrojoch, z ktorých sa organické vitamíny získavajú, existujú vždy v prirodzených komplexoch, teda spolu s ďalšími vitamínmi. Vzájomne potom pôsobí ako katalyzátory vstrebávanie, a tým svoje účinky podporujú a násobí.

Vitaflorin harmonizuje predovšetkým energetickú dráhu srdca, osrdcovníka, pľúc, tenkého a hrubého čreva, ďalej dráhu žalúdka, sleziny a pankreasu, močového mechúra, pečene, žlčníka a troch žiaričov.

Zloženie v 1 kapsuli:

Rakytník rešetliakový (Hippophae rhamnoides, extrakt z plodu) 200 mg - Energia - tonus - únava, Prirodzená obranyschopnosť / imunitný systém, Normálny stav pokožky, Normálny činnosť kardiovaskulárneho systému, Normálna trávenie
Aloe vera (Barbadensis Miller) 60 mg - Normálna hladina cukru v krvi, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém, Napätie - únava, Antioxidant, Čistenie a detoxikácia, Normálny stav pokožky, Normálny činnosť gastrointestinálneho traktu
Granátovník obyčajný (Marhaník obecný, Punica granatum, granátové jablko, extrakt z plodu) 50 mg
Včelia materská kašička 30 mg - Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
Klanopraška čínska (Schisandra chinensis, extrakt z plodu) 20 mg - Adaptogén - stres
Dulovec čínsky (Chaenomeles cathayensis, extrakt z plodu) 20 mg

Prídavné látky: sójový olej, voda, želatínová kapsula

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 1-3x denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu 2-3 mesiacov.

Balenie: 90 kapslí
Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy a ľudí precitlivené na včelie a sójové produkty. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 ° C.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 90 kapsúl
Forma produktu: kapsule
Na akú časť tela: Žalúdok
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
S obsahom: Rakytník
Značka: Energy
Balenie: 90 kapsúl
Účinné ingrediencie: Extrakt z plodov: rakytníka rešetliakového, granátovníka obyčajného, schizandry čínskej, dulovce čínskeho, extrakt z aloe vera. Obsahuje tiež včelí materskú kašičku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195