ENERGY Flavocel

€15,36
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
19.1.2021

Doplnok stravy. Flavocel harmonizuje predovšetkým energetické dráhy obličiek, močového mechúra, troch žiaričov, pľúc, srdca a sleziny, a pomáha tak riešiť problémy týkajúce sa nedostatočnej funkcii príslušných orgánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Flavocel je bioinformačný prípravok vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka sudánskeho, obohatený o vitamín C, extrakt zo stévie a špeciálnu zmes éterických olejov (grepová silica, kardamomová silica, guajakové silice a kopaivový silice) .

Zloženie v 1 tablete:

Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný) 200 mg - Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí, Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek, Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu ďasien, Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kože, Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu zubov, Prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, Prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, Prispieva k správnej funkcii psychiky, Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, Prispieva k regenerácii redukovanej formy vitamínu E, Zvyšuje vstrebávanie železa
Ibištek sudánsky (Ibištek Rozelle, Slez africký, Hibiscus sabdar iffa, extrakt z kvetu 4: 1) 135 mg
Eukalyptus (Blahovničník guľatoplodý, Eucalyptus globulus, zmes éterických silíc) 1,35 mg
Prídavné látky: celulóza (spojivo), neohesperidín DC (látka zvýrazňujúca chuť) , mastenec (látka protihrudkujúca), stearan horečnatý (protihrudkujúca látka), glykozidy steviolu (sladidlo)

Dávkovanie:

Užívajte 1-2 tablety denne, deti 3-12 rokov 1 tabletu denne. Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neobsahuje cukor, je vhodný aj pre diabetikov. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Forma produktu: tablety
Na akú časť tela: Zuby
Obsah vitamínov: vitamín c
Produkt: Doplnok stravy, Vitamíny a minerály
S obsahom: éterické oleje
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Vitamín C, extrakt z kvetu ibišteka sudánskeho, zmes éterických silíc (eukalyptová globulus, grepová, kardamomová, guajakové, kopaivový).
Balenie: 150 tabliet

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195