BrainMax Goat Colostrum

Novinka
Značka: BrainMax
€49,79 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks) Skladom, ihneď na odoslanie Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
25.4.2024 25.4.2024 Zvoľte variant

Kozie kolostrum je super potravinou, ktorá je nabitá imonglobulínmi, laktoferínmi a ďalšími živinami na to, aby dostalo do seba dostalo mláďa, čo najviac nutrientov pre zdravie a imunitu. Kolostrum je získavané eticky z voľne sa pasúcich kôz na českej farme a šetrne sušené mrazom. Nebojte, prvé kolostrum na farme vždy dávajú kozliatkam a až potom sa dáva do našich produktov.

Kozie kolostrum v kombinácii s prebiotikom vo forme inulínu prispieva k normálnej funkcii čriev.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozie kolostrum z Českej republiky

Kozie kolostrum v rastlinných kapsulách je unikátny širokou škálou bioaktívnych zlúčenín ako sú imunoglobulíny a laktoferíny, ktoré posilňujú obranyschopnosť organizmu. Kolostrum je šetrne získavané z voľne pasúcich kôz na českej farme. Potom je kolostrum sušené mrazom (lyofilizácia) tak, aby sa ďalším spracovaním nezničila biologická hodnota kolostra. To všetko s maximálnym dôrazom na čistotou. Kolostrum je uložené v rastlinných kapsulách a dobre ho znášajú aj ľudia s intoleranciou laktózy. V produkcii je dodržaný etický postup, ktorý zaručuje, že prvú dávku kolostra dostávajú kozľatá a potom je šetrne odobraté pre vlastnú spotrebu.

Najkvalitnejšie kozie kolostrum

Kolostrum je mledzivo, ktoré sa ako prvé tvorí v mliečnych žľazách cicavcov a v prvých dňoch života je primárnym zdrojom živín potrebných na rast a naštartovanie imunitných funkcií. Prezýva sa mu „biologické zlato“, pretože je plné cenných látok, vďaka ktorým si organizmus buduje a posilňuje svoju obranyschopnosť. Kozie kolostrum je považované za najkvalitnejšie. Strava kôz je totiž veľmi rozmanitá. Okrem trávy tvoria ich stravu aj najrôznejšie byliny (predovšetkým tie s horkou chuťou) a veľmi si pochutnávajú aj na drevinách a kúrach stromov. Od toho sa ďalej odvíja kvalita kolostra, ktorá je v pravidelných intervaloch podrobovaná analýzam kvality.

Inulín: Prírodný zázrak pre Vaše črevá!

Inulín je vláknina, ktorá namiesto trávenia putuje do čreva, kde pôsobí ako prebiotikum, kde pomáha „kŕmiť“ a zvyšovať počet dobrých baktérií. Pre náš tráviaci systém je inulín dôležité prebiotikum, pretože „živí“ zdraviu prospešné baktérie, ktoré sa v čreve nachádzajú a pomáha tak udržať symbiózu v zažívacom trakte. Takto sa inulín priamo podieľa na obranyschopnosti tela.

Pre koho je kolostrum vhodné?

Kozie kolostrum sa svojim zložením blíži tomu materskému, preto je aj lepšie stráviteľné a látky obsiahnuté v kozom kolostri aj dobre využiteľné. Je vhodné aj pre osoby s intoleranciou laktózy, pretože má nižší obsah α - s1 kazeínu. Kolostrum je tiež vhodné pre deti, pretože sa jedná o čisto prírodný produkt vhodný na dlhodobé užívanie. Kolostrum nemá žiadnu pachuť, ktorá je typická pre niektoré produkty z kozieho mlieka.

Dávkovanie kolostra

Tablety

3-6 kapsúl raz denne. Ako plnidlo sme použili vlákninu inulín. Vlákninu pre náš tráviaci systém je inulín dôležité prebiotikum, pretože „živí“ zdraviu prospešné baktérie, ktoré sa v čreve nachádzajú a pomáha tak udržať symbiózu v zažívacom trakte.

Prášek

Dospelí: 1,5 g denne. Deti: 0,5 g – 1 g denne. 1,5 g zodpovedajú malej kávovej lyžičke. Odporúčame užívať ráno pred prvým jedlom, kedy ho môžete miešať s troškou vlažnej vody. Je vhodné na dlhodobé užívanie. Neodporúčame kolostrum vmiešať do väčšieho množstva potravín, výrazne sa tým spomalí jeho trávenie a je vystavené kyslému prostrediu v žalúdku. Nikdy nevystavujte kolostrum teplotám vyšším ako 64 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Složení: 100% kozí kolostrum. Obsahuje mléko a laktózu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: