BrainMax Testamento

Novinka
Značka: BrainMax
€29,25 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Testamento je späť a v aktualizovanom zložení. Päťnásobne sme zvýšili obsah zinku a vitamínu D. Doplnok stravy, ktorého zloženie je postavené na látkach, ktorých účinky sú na zvýšenie hladiny (zinok¹, Ashwaganda²) boli opakovane preukázané v najnovších štúdiách. 

Detailné informácie

Podrobný popis

BrainMax Testamento - 10 látok, 10 prikázaní pre optimalizáciu 

V budúcom týždni opäť skladom v aktualizovanom zložení. Päťnásobne sme zvýšili obsah zinku a vitamínu D.

Testamento je doplnok stravy svojím zložením zameraný čisto na zvyšovanie hladiny (zinok¹, Ashwaganda²). Kým pôvodný BrainMax 3.0 Anabolic Dagger je viac na napumpovanie, nabudenie, koncentráciu a hormonálnu optimalizáciu (maca³). Súčasná legislatíva nám neumožňuje uvádzať účinky jednotlivých látok, aj napriek tomu, že boli potvrdené vo vedeckých štúdiách. Viac informácií o jednotlivých látkach a účinkoch na blogu risebyperformance.cz.

Rok vývoja, ale výsledok stojí za to...

Na vytváranie funkčnej kombinácie látok, kde budú jednotlivé látky pôsobiť v synergii pre maximalizáciu účinku, sme pracovali bezmála 1 rok. Vytvoriť presne takú kombináciu látok, kde sa budú látky navzájom dopĺňať a podporovať nie je jednoduché. Niektoré látky by totiž mohli pôsobiť proti sebe a stať sa pre hlavný cieľ kontraproduktívne, napr. estrogénne. Avšak, v BrainMax Testamento sa nám to podarilo. Cieľ hormonálnej optimalizácie (Ashwaganda², maca³) a stimulácie hladiny mužského pohlavného hormónu (zinok) bol splnený.

Vhodné pre všetkých jedincov orientovaných na:

  • Posilnenie hladiny (vďaka zinku¹, mace peruánskej³).
  • Posilnenie sexuálneho libida (vďaka Ashwagande², mace peruánskej³).
  • Zlepšenie tréningových výsledkov (vďaka Ashwagande²).
  • Energetická hladina (vďaka mace peruánskej³, Ashwagande²).

Dávkovanie:

4 kapsule naraz v netréningových dňoch ráno s jedlom. V tréningových dňoch 4 kapsule pred tréningom. Ak užívate v kombinácii s Daggerom, potom je vhodné užívať buď zase ráno s jedlom, alebo s večerou pred spaním a Dagger užívať vždy pred tréningom.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balenie: 120 vegánskych kapsúl
Zloženie: Punica granatum extract, Bio Ashwagandha, Nettle root 1:10 extract, Maca 1:10 extract, Oyster extract, Zinc bisglycinate, Vitamine D3, I3C, Carnitine tartrate, Black pepper extract. Protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý, sterean horečnatý.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: