BrainMax Performance Greens

Novinka
Značka: BrainMax
€29,25 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Performance Greens je prvý holisticky vyvážený mix zelených superpotravín v BIO kvalite podporujúcich imunitu 2, energiu 2, trávenie 2, tvorbu hemoglobínu 2, činnosť srdca i pečene 2, zmierňuje stres 6 a detoxikačné procesy v tele 2. Zmes obsahuje mladú pšenicu, chlorellu, matchu, spirulínu, moringu, ashwagandhu, baobab, lucernu (Alfalfa) , kurkumu. Pre remineralizáciu buniek sme pridali elektrolyty a stopové prvky z Veľkého Soľného jazera s keltskou soľou.

Vďaka šetrným výrobným procesom a organickému pôvodu surovín sú Performance Greens vitamínovou bombou plnou minerálov, aminokyselín a mikronutrientov s výbornou biologickou dostupnosťou. Navyše sa nám podarilo za pomoci čakanky a prírodnej arómy vykúzliť osviežujúcu chuť limetky. Produkt neobsahuje žiadne balastné látky, syntetické sladidlá či farbivá.

Detailné informácie

Podrobný popis

12 zelených superpotravín pre alkalizáciu a detoxikáciu organizmu

Performance Greens je zmes super zelených rastlín pre podporu imunity 2, energie 2, trávenia 2tvorbu hemoglobínu 2, činnosť srdca i pečene 2, stabilnej hladiny krvného cukru7, detoxikácie organizmu 2 a vďaka keltskej soli a koncentrátu z Veľkého Soľného jazera aj dávky minerálov , ktoré prispievajú krovnováhe telových tekutín, krvného tlaku a udržiavanie správneho PH krvi . Okrem zelených superpotravín obsahuje aj ashwagandhu. Adaptogén, ktorý má vysoký obsah antioxidantov, posilňuje organizmus, podporuje funkcie reprodukčného systému a koncentráciu.

Pomôžte telu zbaviť sa škodlivín

Je niekoľko príznakov, kedy nám telo naznačuje, že potrebuje pomôcť upraviť životný štýl a podporiť detoxikáciu. Môže sa prejaviť únavou a vyčerpaním, nedostatkom energie, plynatosťou, problémami so zažívaním, problémami s pleťou, bolesťami svalov alebo výkyvmi nálad a podráždenosťou.

 • Únava a vyčerpanie.
 • Plynatosť.
 • Problémy so zažívaním.
 • Problémy s pleťou a akné.
 • Bolesť svalov.
 • Výkyvy nálad.
 • Podráždenosť.

Prečo Performance Greens?

Performance Greens podporuje detoxikáciu, prispieva k zásaditému prostrediu v žalúdku i črevnom trakte a obsahuje vysoké množstvo vlákniny, ktorá má pozitívne prínosy pre zdravie mikrobiomuEnzýmy , ktoré zelené potraviny obsahujú, pomáhajú vstrebávaniu dôležitých živín a zmes je zvlášť vhodná pre tých, ktorí majú nízky príjem čerstvej zeleniny a konzumujú príliš živočíšnych potravín.

 • Podporí detoxikáciu a znižuje oxidačný stres.
 • Doplní deficitné vitamíny a minerály.
 • Posilní tráviaci systém a zdravie na bunkovej úrovni.
 • Dodá vlákninu.
 • Harmonizuje telo.
 • Zlepší funkcie pečene a imunitného systému.

Čo sú Performance Greens

Performance Greens sú vďaka šetrným výrobným procesom a organickému pôvodu všetkých surovín vitamínovou bombou plnou minerálov, aminokyselín a mikronutrientov s výbornou biologickou dostupnosťou. Ďalším nezanedbateľným pilierom Performance Greens pre remineralizáciu organizmu sú elektrolyty z Veľkého Soľného jazera. Nápoj je bohatý na antioxidanty, ktoré chránia naše bunky pred oxidačným stresom. Zelené potraviny sme doplnili o kurkumu, ktorá pôsobí aj ako antioxidant a má pozitívny vplyv na imunitný systém, trávenie, pečeň, kardiovaskulárny systém, nervovú sústavu, dýchaciu sústavu, stav kĺbov, kostí a pokožky a duševnú rovnováhu .

Elektrolyty priamo z Veľkého Soľného jazera!

Ďalším nezanedbateľným pilierom Performance Greens pre remineralizáciu organizmu je koncentrát z Veľkého Soľného jazera, ktorý obsahujú základné elektrolyty: draslík, sodík, horčík a chlorid v iónovej forme a ďalšie prirodzene sa vyskytujúce stopové prvky. Tie sa získavajú odparovaním pomocou solárnej energie a vďaka tejto unikátnej technológii spracovania obsahuje zmes vyvážený pomer všetkých dôležitých elektrolytov, vrátane vyššieho množstva sodíka, ktorý potením strácame.

Vysoké množstvo zdraviu prospešného chlorofylu!

Spirulina, chlorella a moringa obsahujú vysoké množstvo chlorofylu, ktorý je podobný ľudskému hemoglobínu. Chlorofyl je rastlinný pigment rozpustný v tukoch, ktorý dáva rastlinám ich typicky zelenú farbu a okrem bielkovín je bohatý na vitamín C, B, antioxidanty a železo. Preto je Performance Greens vhodný nápoj pre osoby s anémiou alebo pre osoby so zvýšenou potrebou železa. Chlorofyl pomáha telu znižovať oxidačný stres, ktorý poškodzuje zdravé bunky a podporuje krvotvorbu. Zmes obsahuje tiež Lucernu alebo alfalfa, ktorá podporuje zdravie dolných močových ciest. Všetky suroviny sú prirodzene zásadité a tým prospievajú nášmu žalúdku a črevnému traktu. Celá zmes pomáha harmonizovať telo, posilňuje jeho detoxikačné procesy a zlepšuje funkcie imunitného systému.

 • Bohatý na vitamín C, B, antioxidanty .
 • Vhodný pre osoby s anémiou, alebo osoby so zvýšenou potrebou železa .
 • Pomáha telu znižovať oxidačný stres.
 • Všetky suroviny sú zásadité a tým prospievajú nášmu žalúdku.

Medzi prednosti Performance Greens patria:

 • Veľmi dobre stráviteľný nápoj.
 • Podpora tráviaceho traktu.
 • Prirodzená podpora detoxikačných procesov v tele.
 • Podpora obranyschopnosti organizmu.
 • Podpora krvotvorby.
 • Vysoký obsah chlorofylu.
 • Vynikajúca limetková príchuť.
 • Zdroj železa, vitamínov skupiny B a C.

Vyriešili sme chuť na jedničku!

Ako to už tak býva u podobných zelených produktov väčšinou sa vyznačujú odpornou chuťou. Toho sa, ale s Performance Greens nemusíte obávať, pretože sme dokázali pomocou inulínu z čakankycitrónovej trávy a prírodnej arómy, vykúzliť osviežujúcu chuť limetky.

Dávkovanie

2 odmerky rozmiešajte v 300 ml vody. Odporúčame vypiť ráno na lačno spolu s vitamínom C, ktorý podporí vstrebávanie železa, obsiahnutého v zelených potravinách.

Chlorella 1, s pirulina 2, urkuma 3, alfalfa 4, matcha 5, ashwagandha 6, moringa 7.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravá výživa
Balenie: 330 g
Zloženie: Mladá pšenica*, inulín*, koncentrát z Veľkého Soľného jazera (chlorid, draslík, sodík, horčík), alfalfa*, citrónová tráva*, kurkuma*, moringa*, chlorella*, matcha*, ashwaganda*, baobab*, kyselina citrónová, sladidlo: steviol-glykozidy, prírodná aróma, spirulina*, keltská suchá soľ. *produkty z ekologického poľnohospodárstva.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: