ENERGY BALSAMIO

€5,80 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
 • ochrana proti zubnému kazu
 • zápaly v dutine ústej, afty, opary
 • paradentóza, krvácanie z ďasien
 • dezinfekcia a regenerácia ústnej dutiny

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie zubnej pasty Balsamio

 Bioinformačná zubná pasta s maximálne osviežujúcim účinkom a adstringentným pôsobením. Obsahuje látky z rastlín z peruánskej Amazónie – kopaivový balzam a výťažky
z lapacha a uncarie.

Každá z pást má inú osviežujúcu silu, ich účinky sa navzájom dopĺňajú a ich výhodou je, že sa môžu použiť popri liečbe homeopatikami. Všetky sú stredne penivé, s veľmi dobrým čistiacim efektom.

 Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Energetické pôsobenie Balsamia podľa princípov tradičnej činskej medicíny (TČM)
Balsamio harmonizuje najmä energetickú dráhu tenkého čreva, šľachosvalovú dráhu troch žiaričov (troch ohnísk), sleziny, pečene, riadiacu, jangovú a jinovú pojivovú.

Účinky a použitie Silixu

 • pôsobí proti vzniku zubného kazu
 • má protizápalové účinky – vhodné pri aftách, oparoch a zápaloch ústnej dutiny
 • pomáha pri krvácavosti ďasien a parodontóze
 • je vhodným doplnkom pri liečbe odhalených zubných krčkov
 • osviežuje dych

Obsah bylín:

lapacho, uncaria, levanduľa, kostihoj, krvavec, hadovník, aralka, muira puama, nátržník vzpriamený.

Zloženie parfumu:

niaouli, mäta pieporná, kopaiva, fenikel, badián, rozmarín.

Zloženie zubných pást

Zmes bylín

Bioinformačné zubné pasty Silix, Balsamio a Diamond obsahujú špeciálnu zmes bylín, ktorá sa maceruje v treťohornej vode termálneho žriedla Podhájska.
Bylinná zložka pást má silné čistiace, dezinfekčné a protizápalové účinky. Dôležitý je prínos bylinnej zložky pri ošetrovaní mäkkých tkanív a závesného aparátu chrupu. Extrakt pôsobí proti zápalom v ústnej dutine, aftám a najmä proti obávanej a devastujúcej parodontóze. Vstrebávaním sa cez sliznicu ústnej dutiny do celkového obehu posilňujú byliny aj imunitný systém organizmu.

Termálna voda

Okrem uvedených biolátok dáva základ pre zdravý a krásny chrup aj prítomnosť vody z Podhájskej s vysokým obsahom prírodných a dobre sa vstrebávajúcich minerálov (horčík, vápnik, fluór, fosforečnany, kyselina kremičitá, a ďalšie) a soli, ktorá je najlepším čistiacim prostriedkom so sťahujúcimi účinkami na ďasná.
Pasty Energy obsahujú bioinformácie, ktoré urýchľujú vstrebávanie potrebných prvkov a minerálov (fluóru a vápnika) a vylučovanie odpadových látok. Týmto spôsobom pomáhajú pri vylučovaní ťažkých kovov z tela, najmä ortute a olova, ktoré sa používajú pri výrobe zubných plomb.

Extrakt zo stévie

Ďalšou zložkou pást, ktorá dotvára ich chuťovú zložku, je extrakt zo stévie (stévia sladká, stévia cukrová, sladká tráva). Ide o tropickú rastlinu, známu vďaka jej priaznivými účinkom na organizmus a najmä vysokú sladivosť. Používa sa ako náhrada cukru.

Parfum (zmes éterických olejov)

Parfum týchto pást je zložený zo špeciálne vybraných éterických olejov s antibakteriálnymi, antimikrobiálnymi, antivírusovými a protiplesňovými účinkami. V ústach teda neplnia iba funkciu vône, ale okrem osvieženia ich aj dezinfikujú a regenerujú.

Spôsob použitia

 • Na čistenie zubov 2x denne stačí malé množstvo pasty.
 • Pri čistení zubov si nezabudnite vyčistiť aj jazyk!
 • Odporúčame čistiť zuby striedavo všetkými tromi pastami.

Dodatočné parametre

Kategória: Zuby a ústna hygiena
Balenie: 100 ml
Na čo doplnok je: Zuby
Produkt: Kozmetika
S obsahom: Éterické oleje
Značka: Energy
Objem: 100 ml
Účinné ingrediencie: Bylinný extrakt (levanduľa lekárska, lapacho, řemdihák plstnatý, kostihoj lekársky, krvavec lekársky, stavikrv hadí koreň, aralka mandžuská, muira puama, nátržník vzpriamený), vitamín E, kombinácia extraktov z myrhy, kadidlovníka a dracény, eukalyptová silica, koenzým Q10.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JF Avatar autora | 23.7.2021
Veľmi dobrá pasta som s ňou spokojná????

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195