ENERGY BETAFIT

€17,60 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Betafit je přírodní produkt obsahující extrakty z řepy obecné, kopřivy dvoudomé, přesličky rolní, truskavce ptačího a rutin.

Detailné informácie

Podrobný popis

Betafit podporuje zdravú tvorbu krvi* (železo). Žihľava zabezpečuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému**, cievneho systému a odstraňuje pocit ťažkých nôh. Má pozitívny vplyv na činnosť obličiek a vylučovanie***. Dopĺňa telu minerálne látky a železo****. Osviežuje, dodáva vitalitu a energiu. Má pozitívny vplyv na stav kostí, vlasov, nechtov a pokožky.

Aktívne zložky Výťažok z hľúz červenej repy, výťažok z listov žihľavy, rutín, výťažok z kvetov prasličky roľnej, výťažok z kvetov vtáčieho zobu.

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE:

1-2 kapsuly 3-krát denne s odstupom najmenej 15 minút od jedla. Po troch týždňoch užívania urobte 1 týždeň prestávku. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

VAROVANIE:

Nie je určené pre deti do 3 rokov. O používaní počas tehotenstva a dojčenia sa poraďte s lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

SPÔSOB SKLADOVANIA:

Skladujte na suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného svetla, pri teplote 10-25 °C. Chráňte pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny a minerály
Balení: 90 kapslí

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195