ENERGY BUDDHA ESSENCE

Novinka
Značka: Energy
€19,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
  • biorytmická kaša
  • nutrične komplexná výživa
  • prvok KOV (podľa TČM)
  • podpora imunity
  • posilnenie funkcie pľúc a hrubého čreva
  • obnova energie
  • čisto prírodné zloženie

Detailné informácie

Podrobný popis

BUDDHA ESSENCE

Prírodná, harmonizačná a biorytmická kaša, vytvorená podľa zásad tradičnej čínskej medicíny. Rešpektuje kľúčové potreby a biorytmy nášho tela, dodáva šetrne pripravené a vzájomne zladené esenciálne ingrediencie v správnom okamihu. Všetky suroviny boli starostlivo vybrané s dôrazom na kvalitu a spôsob spracovania, zachovávajúc tak ich ryzú čistotu a živú podstatu. Kaša je plne bez chemických látok, prísad a konzervantov. Neobsahuje lepok, živočíšne mlieko ani rafinovaný cukor.

Pomáha harmonizovať dráhu pľúc a hrubého čreva. Vďaka synergickému pôsobeniu jednotlivých zložiek podľa TČM funguje ako prevencia a terapeutická strava pre jedincov s oslabenou čchi pľúc a hrubého čreva (imunity). Nezaťažuje tráviaci systém.

Poskytuje vyváženú energiu, komplexnú výživu, ľahko stráviteľnú, čistú a prirodzenú potravu. Podporuje organizmus, prehrieva tráviaci systém, podporuje správne vyprázdňovanie, posilňuje imunitný systém a dodáva energiu. Jedná sa o ľahko dostupnú, rýchlu a výživnú možnosť raňajok či desiaty pre prácu, školu, cestovanie, dovolenku, alebo aj pre pôrodnice a nemocnice.

SPÔSOB SKLADOVANIA:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedlo
Balenie: 420 g
Zloženie 1 porcie: Sušené naklíčené ovsené vločky (44,76 %), lyofilizovaný banán (15 %), sušené plody kustovnice čínskej (11,90 %), sušené kokosové mlieko (11,90 %), piemontské drvené lieskové orechy (10,48 %), karobový prášok (4,45 %), zmes Pumpkin spice (škorica, nové korenie, čierne korenie, klinček, muškátový oriešok, vanilka, zázvor) (0,9 %), kvet chryzantémy morušolisté (0,29 %), citrónový prášok, nerafinovaná soľ. Môže obsahovať stopy obilnín, škrupinových plodov, sezamu a mlieka.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195