ENERGY Cytosan mydlo

€4,76
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.1.2021

Pôsobí na všetky pôvodcu infekčných ochorení kože, je vhodné pre pokožku oslabenú a zaťaženú vnútorným ochorením, pomáha pri omladenie zostarnuté kože, má priaznivý účinok pri koži pokryté početnými Bradavickej, hĺbkovo čistí, možno ho využiť aj pri postihnutí podkožného tkaniva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cytosan mydlo je prírodné glycerínové mydlo obsahujúce bylinné extrakty, čisté prírodné silice a termálnu vodu zo žriedla Podhájska.

Celkové znečistenie životného prostredia spolu s nevhodnými stravovacími návykmi, nedostatkom spánku a pohybu a prebytkom stresu prispieva veľkou mierou k zaneseniu toxickými a odpadovými látkami a celkovo horšie schopnosti tela sa týchto látok zbavovať. Táto záťaž je prirodzenou príčinou starnutia a náchylnosťou k chorobám. Je preto vhodné zamerať pozornosť na pravidelnú detoxikáciu tela. Ideálne je kombinovať vnútorné čistenie tela tráviacim a vylučovacím ústrojenstvom s vonkajším čistením kožou pomocou humátov. Koža a hrubé črevo sú vzájomne prepojené orgánové systémy, a ak uľahčíme prácu jednému, uľaví sa aj druhému. Počas detoxikácie je nutné tiež dbať na dostatočný pitný režim. Každý už určite počul o rašelinových kúpeľoch a o blahodarných účinkoch rašelinových kúpeľov. V rašeline je obsiahnutá rad telu prospešných látok. Medzi najvýznamnejšie z nich patrí humáty, účinné látky obsiahnuté v mydle Cytosan.
Humáty, ktoré vznikajú pozvoľným rozpadom organickej hmoty za prístupu kyslíka, majú veľmi zložitú štruktúru. Ide o bioaktívne látky s vysokou chemickou reaktivitou, s výnimočnými regeneračnými účinkami na organizmus a jeho energetický systém. Humátmi majú schopnosť viazať na seba tzv. Chelátovou väzbou predovšetkým ťažké kovy (olovo, ortuť, kadmium), voľné radikály, jedy a toxické látky, ktoré potom organizmus vylúči. Pôsobí tiež proti rozvoju plesní a niektorých vírusov v tele.

Pravidelné používanie prírodného mydla Cytosan je vhodné dopĺňať občasnú aplikácií humátových prípravkov vo forme zábalov (Cytosan) či kúpeľov (Balneol). Pôsobením humínových látok sa z pokožky vyplavujú škodlivé usadeniny a tým dochádza k obnoveniu prirodzenej funkcie pokožky. Humínové látky mierni prejavy podráždenej a svrbiace pokožky a posilňujú ochranný kyslý plášť, vďaka ktorému sa telo lepšie bráni chorobe, zvyšuje sa nespecifi cká imunita organizmu. Po tisícročia považuje ľudstvo vodu, slnko, rastlinné výťažky, rašelinu a bahno za elixíry zdravia a krásy.

Použitie Cytosanu mydlo

pôsobia na všetky pôvodcu infekčných ochorení kože
je vhodné pre pokožku oslabenú a zaťaženú vnútorným ochorením
pomáha pri omladenie zostarnuté kože
má priaznivý účinok pri koži pokryté početnými Rokfortskej
hĺbkovo čistí
možno ich využiť aj pri postihnutí podkožného tkaniva


Zloženie:

Sodium Palmae Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerín, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Potassium Huma, Potassium Palmae Potassium Palm Kernelate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium etidronate.

Balenie: 100 g

Dodatočné parametre

Kategória: Mydla
Balenie: 100 g
Produkt: Kozmetika, mydlo
Značka: Energy
Hmotnosť: 100 gramov
Účinné ingrediencie: Humát draselný.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: