ENERGY GAJA ESSENCE

Novinka
Značka: Energy
€19,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
  • biorytmická kaša
  • nutrične komplexná výživa
  • prvok ZEM (podľa TČM)
  • podpora harmonického trávenia
  • posilnenie funkcie sleziny, pankreasu a žalúdka
  • obnova energie
  • čisto prírodné zloženie

Detailné informácie

Podrobný popis

GAJA ESSENCE

Prírodná, harmonizačná a biorytmická kaša, vytvorená podľa zásad tradičnej čínskej medicíny. Rešpektuje kľúčové potreby a biorytmy nášho tela, dodáva šetrne pripravené a vzájomne zladené esenciálne ingrediencie v správnom okamihu. Všetky suroviny boli starostlivo vybrané s dôrazom na kvalitu a spôsob spracovania, zachovávajúc tak ich ryzú čistotu a živú podstatu. Kaša je plne bez chemických látok, prísad a konzervantov. Neobsahuje lepok, živočíšne mlieko ani rafinovaný cukor.

Pomáha harmonizovať dráhu sleziny-pankreasu a žalúdka. Vďaka synergickému pôsobeniu jednotlivých zložiek podľa TČM funguje ako prevencia a terapeutická strava pre jedincov s oslabenou čchi sleziny-pankreasu a žalúdka. Je ľahká na trávenie a vhodná pre osoby s citlivým tráviacim systémom.

Poskytuje vyváženú energiu, komplexnú výživu, ľahko stráviteľnú, čistú a prirodzenú potravu. Podporuje produkciu tráviacich štiav v žalúdku a pomáha so vstrebávaním potravy, podporuje tiež obnovu prospešných baktérií v črevách.

Jedná sa o ľahko dostupnú, rýchlu a výživnú možnosť raňajok či desiaty pre prácu, školu, cestovanie, dovolenku, alebo aj pre pôrodnice a nemocnice.

SPÔSOB POUŽITIA A DÁVKOVANIE

Do misky vysypte 60 g kaše (3-4 polievkové lyžice) a zalejte 160-180 ml horúcou vodou (90 °C) alebo (rastlinným) mliekom. Nechajte pod pokrievkou odstáť 2-3 minúty. Podľa chuti pridajte ovocie, orechy, semienka, jogurt alebo tvaroh a pod.

SPÔSOB SKLADOVANIA:

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 °C.

Dodatočné parametre

Kategória: Jedlo
Balenie: 420 g
Zloženie 1 porcia: Sušené naklíčené ovsené vločky (56,97 %), sušená hruška (9,69 %), sušené kokosové mlieko (9,69 %), vaječný proteín (9,69 %), sušená trstinová šťava (9,69 %), sušené miso (3,22 %), semená žihľavy (0,66 %), mletá vanilka, citrónový prášok, nerafinovaná soľ.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195