ENERGY Organic Chlorella

€20,12 –23 %
ENERGY Organic Chlorella
€20,12 –23 % €15,48 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
18.5.2021
Položka bola vypredaná…

Zdravotné tvrdenie pre Energy ORGANIC CHLORELLA tablety: 

 • Imunita, energia 1
 • Normálna funkcia črevného traktu, mikrobiálna rovnováha 1
 • Antioxidant 1
 • Normálna činnosť pečene 1
 • Prečistenie 1

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Chlorella pyrenoidosa 1
 • Vitalita, energia, tonus, prirodzená obranyschopnosť
 • Imunita, energia
 • Normálna funkcia črevného traktu, mikrobiálna rovnováha
 • Antioxidant 
 • Normálna činnosť pečene
 • Prirodzená obranyschopnosť
 • Prečistenie
 • Normálna činnosť pečene

Organic Chlorella

Organic Chlorella predstavuje tú najkvalitnejšiu Chlorellu vďaka svojej lokalite, ktorou je tichomorský ostrov Tchaj-wan. Vyniká svojou čistotou a účinnosťou. Chlorella je dôležitým zdrojom vitamínov a minerálov. Je bohatá na chlorofyl a rastový faktor CGF. 


Pôvod

Tchaj-wan

Odporúčané dávkovanie 

2 tablety 1 - 3x denne 

Užívanie 

Tabletku vždy zapite dostatočným množstvom vody.

Po 3 týždňoch nasleduje vždy jeden týždeň pauza v užívaní. 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte dostatočný príjem tekutín. 

Nežiaduce účinky

Organic Chlorella nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 


Upozornenie

Organic Chlorella nie je vhodná pre deti do 3 rokov a osobám s citlivosťou na chlorofyl. Organic Chlorella nie je doplnkom stravy. Nie je určená ako náhrada pestrej stravy. Nie je liekom a nie je možné zamieňať ju za predpísané lieky. Organic Chlorella nemá schválené liečivé účinky. 

Skladovanie

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí. 

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Forma produktu: Tablety
Produkt: Doplnok stravy
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant, Energia, Normálna funkcia črevného traktu, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
Značka: Energy
Balenie: 200 tabliet
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195