ENERGY Organic Nigella Sativa oil

€9,92 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.1.2021

Legendárny olej faraónov starovekého Egypta. Obsahom významných účinných látok sa olej z černušky siatej radí medzi mimoriadne prostriedky pre starostlivosť o zdravie a krásu. Doplnok stravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zloženie:
olej zo semien černušky siatej (Nigella Sativa) - 100%

Dávkovanie:
1 čajová lyžička denne. Najlepšie po ranu nalačno alebo v priebehu dňa v rámci studenej kuchyne.

Balenie:

Upozornenie:
Doplnok stravy. Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov! Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Doplnky stravy nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! Bez lepku.


Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Forma produktu: gél
Produkt: Doplnok stravy, čaj
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195