ENERGY Organic Nigella Sativa oil

€11,50 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Zdravotné tvrdenie pre Energy ORGANIC NIGELLA SATIVA olej: 

  • Normálne trávenie 1
  • Normálna hladina glukózy v krvi 1

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Černuška siata 1
  • Normálne trávenie
  • Normálna hladina glukózy v krvi

Organic Nigella Sativa je olej zo semien černušky siatej. Nigella Sativa má svoje uplatnenie taktiež ako masážny olej pre suchú a citlivú pokožku so sklonom k alergickým reakciám. 

  • Legendárny olej faraónov starovekého Egypta 

Pôvod

Tunis

Odporúčané dávkovanie 

Ideálne ráno, jednu kávovú lyžičku denne. Dá sa používať aj v studenej kuchyni. 

Užívanie 

Po troch týždňoch nasleduje vždy jeden týždeň pauza v užívaní. 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dodržujte dostatočný pitný režim. 

Nežiaduce účinky 

Organic Nigella Sativa nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie 

Organic Nigella Sativa nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Organic Nigella Sativa je doplnkom stravy. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je liekom a nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky. Organic Nigella Sativa nemá schválené liečivé účinky. Užívanie počas tehotenstva alebo dojčenia konzultujte so svojim lekárom. 

Skladovanie

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.

Dodatočné parametre

Kategória: Zelené potraviny
Forma produktu: Gél
Produkt: čaj, Doplnok stravy
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Normálne trávenie
Značka: Energy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195