ENERGY Probiosan Inovum

€14,70 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Probiosan Inovum obsahuje kombináciu inulínu, kolostra a extraktu z hlivy ustricovej obohatenú o komplex 10 najúčinnejších probiotických kmeňov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento výrobok je schválený ako doplnok stravy. Nie je liekom. Nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky. Nemá schválené liečivé účinky.  


Ako tablety Probiosan Inovum používať? 

Probiosan Inovum Energy užívajte podľa odporúčaného dávkovania. Po troch týždňoch vždy jeden týždeň vynechajte. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. 

Odporúčané dávkovanie 

Užívajte jednu kapsulu 2 - 3krát denne. 

Nežiaduce účinky

Zatiaľ nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie 

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. V období tehotenstva a kojenia konzultujte užívanie so svojim lekárom. Vhodný pre diabetikov. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. 

Skladovanie 

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Chráňte pred mrazom. Skladujte mimo dosah detí.


Skúsenosti a recenzie z internetu Probiosan Inovum

8 zákazníkov odporúča tento produkt. 

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Balenie: 60 kapslí
Forma produktu: Kapsule
Produkt: Doplnok stravy
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Inulín, kolostrum, extrakt z hlivy ustricovej, zmes probiotických kultúr.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MP Avatar autora | 15.3.2022
Veľmi spokojná e Energy produktami ale ešte krátko používam tento konkrétny...na zhodnotenie

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195