Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY Probiosan

€14,10 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Zdravotné tvrdenie pre PROBIOSAN ENERGY: 

 • Normálna funkcia črevného traktu, mikrobiálna rovnováha 1
 • Normálna činnosť pečene 1
 • Prirodzená obranyschopnosť 1
 • Prečistenie 1

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Chlorella pyrenoidosa 1
 • Vitalita, energia, tonus, prirodzená obranyschopnosť
 • Imunita, energia 
 • Normálna funkcia črevného traktu, mikrobiálna rovnováha
 • Antioxidant 
 • Normálna činnosť pečene 
 • Prirodzená obranyschopnosť
 • Prečistenie 

Probiotický prípravok Probiosan je vhodný ako doplnok stravy. 

Tento výrobok je schválený ako doplnok stravy. Nie je liekom. Nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky. Nemá schválené liečivé účinky.


ZLOŽENIE PROBIOSANU 

Chlorella pyrenoidosa

Je sladkovodná zelená riasa, ktorá patrí do skupiny zelených potravín (ako napríklad mladý jačmeň). Je jedným z najstarších organizmov na svete a má celú radu účinkov, ktoré z nej robia právom superpotravinu. 

Obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálov, CFG rastový faktor a chlorofyl. Je bohatá na vitamín C, vitamíny B1, B2, B3, B5 a B12, vitamín H a vitamín D. Obsahuje taktiež železo, zinok vápnik, meď a draslík. Ďalej obsahuje betakarotén, ktorý má antioxidačné účinky. 

Chlorella pyrenoidosa je zo všetkých druhov rias rodu Chlorella najúčinnejšia, pretože obsahuje najviac látky CFG. 

Probiotický komplex

Obsiahnutý v Probiosane je zložený z desiatich druhov baktérií, pričom najväčšie zastúpenie majú kmene laktobacilov a bifidobaktérií. Bifidobaktérie sa prirodzene nachádzajú v črevách. Ľudia však často trpia ich nedostatkom, a preto sa dopĺňajú vo forme potravinových doplnkov. 

Laktobacily 

Aktívne bojujú proti baktériám typu Salmonella a Escherichia coli a znižujú intoleranciu mliečneho cukru (laktózy). 

Inulín je druh rozpustnej vlákniny, ktorá zlepšuje trávenie, uľavuje od zápchy a pomáha pri chudnutí. V hrubom čreve funguje ako zdroj živín pre probiotický komplex.


Ako prípravok Probiosan používať? 

Kapsule užívajte podľa odporúčaného dávkovania a po troch týždňoch si dajte vždy na jeden týždeň pauzu. Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín. 

Odporúčané dávkovanie 

1 kapsula 1 - 3x denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. 

Nežiaduce účinky 

Zatiaľ nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie 

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. 

Skladovanie 

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Chráňte pred mrazom. Skladujte mimo dosah detí.


Skúsenosti a recenzie z internetu s Probiosan

18 zákazníkov odporúča tento produkt 

1 zákazník neodporúča tento produkt 

Dodatočné parametre

Kategória: Probiotiká
Balenie: 90 kapslí
Forma produktu: Kapsule
Obsah vitamínov: Vitamín C
Produkt: Probiotiká
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant, Energia, Normálna funkcia črevného traktu, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Chlorella pyrenoidosa, inulín a zmes probiotických kultúr.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MH Avatar autora | 6.5.2023
veľmi som spokojná
5
ND Avatar autora | 14.5.2021
Sestra a mama to užívajú
5
ZH Avatar autora | 17.2.2021
S Probiosanom som veľmi spokojná, v podstate je to jediné probiotikum, ktoré mi nerobí problémy, naopak mi pomáha. Hlavne v prípade, keď musím výnimočne užívať antibiotiká. Ale dávam si ho niekedy aj preventívne.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195