ENERGY QI Coffee

€15 / ks €27,20 / ks od €15 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie Skladom, ihneď na odoslanie Zvoľte variant
Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.6.2024 17.6.2024 Zvoľte variant

Potrebujete hneď ráno poriadne nakopnúť? Neodkážete si predstaviť, že by váš deň začal bez kávy? QI Coffee je viac ako len káva. Výnimočnosť QI Coffee spočíva v kombinácii silnej instantnej kávy s extraktmi húb reishi a cordyceps.

  • čulosť, sústredenie *
  • výkon, vytrvalosť **
  • imunita ***
  • obehová sústava, cholesterol ****

Detailné informácie

Podrobný popis

Až 10 % obsahu QI Coffee tvoria huby. Toto spojenie spôsobuje predĺženie povzbudzujúceho efektu kávy, ktorý vedie k väčšej vitalite, vytrvalosti a predovšetkým odolnosti voči stresu. Huby navyše znižujú aciditu kávy, čo vás chráni pred podráždením žalúdka. Obsiahnutý kofeín v produkte podporuje čulosť a sústredenie * a zaisťuje maximálny výkon a vytrvalosť **. Leskokôrka lesklá zvyšuje imunitu *** a má pozitívny vplyv na zdravie obehovej sústavy **** a hladinu cholesterolu **** v krvi. Produkt je vhodný pre kohokoľvek, kto potrebuje okamžité povzbudenie. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy, kardiakov, ľudí s vysokým tlakom.


Energetická charakteristika

Podľa pôsobenia TČM QI Coffee ovplyvňuje meridiány Ohňa, Zeme a Kovu - srdca, troch ohnísk, perikardu, pankreasu a sleziny, žalúdka a pľúc. Podporuje rýchlu regeneráciu energie.

QI Coffee posilňuje jang a udržuje jin. Tým zlepšuje pocit životnej sily, funkciu psychiky i tela a napomáha k otvoreniu vnímania.


Účinné ingrediencie

Rozpustná sušená káva robusta – 90 %, extrakt z cordycepsu 5 % (obsah polysacharidov 40 %, mannitolu 15 %), extrakt z reishi 5 % (obsah polysacharidov 30 %).

Spôsob použitia a dávkovanie:

Zalejte 1 - 2 lyžičky kávy približne 2 dl horúcej vody s teplotou 90 °C a dôkladne premiešajte. Kávu môžete dochutiť mliekom (môže byť rastlinné). Na prípravu ľadovej kávy použite rovnakú dávku, studené mlieko a tri kocky ľadu. Všetko dôkladne pretrepte, najlepšie v šejkri. Odporúčaná denná dávka sú dva nápoje. Možno užívať dlhodobo.

Dodatočné parametre

Kategória: Káva
Zloženie: rozpustná sušená káva robusta 90 % (kofeín 4 – 4,5 %), extrakt z cordycepsu 5 % (polysacharidy 40 %,mannitol 15 %), extrakt z reishi 5 % (polysacharidy 30 %)
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VK Avatar autora | 17.4.2024
Áno

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195