ENERGY Relaxin

€15,90 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Zdravotné tvrdenie pre Energy RELAXIN kvapky:

  • Normálna funkcia tráviaceho traktu (pravidelnosť) 1
  • Normálna funkcia kĺbov, (pred) menštruačný a menopauzálny komfort 1

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Magnólia 1
  • Normálna funkcia tráviaceho traktu (pravidelnosť)
  • Normálna funkcia kĺbov, (pred) menštruačný a menopauzálny komfort

Bioinformačný bylinný koncentrát Relaxin je vyrobený špeciálnou metódou, ktorá až niekoľkonásobne zvyšuje účinky prírodných extraktov. Obsahuje kôru stromov magnólie a koreň kudzu. 

Extrakt koreňa kudzu obsahuje až z 80 % puerarin, ktorý podporuje tvorbu serotonínu. Ten je často nazývaný ako "hormón šťastia". 

Tento výrobok je schválený ako doplnok stravy. Nie je liekom, nie je možné zamieňať ho za predpísané lieky a nemá schválené liečivé účinky. 


Ako bylinný koncentrát Relaxin používať?

Preventívne ho užívajte ráno a večer. V prípade potreby úplne intuitívne, kedykoľvek, keď budete cítiť psychickú nepohodu. 

Užívajte polhodinu pred jedlom alebo po ňom, najlepšie zriedený s vodou. Prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. 

Odporúčané dávkovanie

Dospelí: 2 - 7 kvapiek 1 - 3x denne

Deti od 12 rokov: 7 kvapiek za deň

Deti od 3 rokov: 2 kvapky za deň 

Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. 

Nežiaduce účinky

Nie sú známe žiadne nežiaduce účinky. V prípade problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Upozornenie

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie v dobe tehotenstva a kojenia konzultujte so svojím lekárom. Vhodné pre diabetikov. Doplnky stravy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Prípravok neobsahuje kofeín a nie je návykový. Prípravok neobsahuje ľubovník.

Skladovanie

Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Chráňte pred mrazom. Skladujte mimo dosah detí.


Skúsenosti a recenzie z internetu s Relaxinom

5 zákazníkov odporúča tento produkt

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 30 ml
Forma produktu: Kvapky
Značka: Energy
Objem: 30 ml
Účinné ingrediencie: Extrakt z koreňa kudzu a kôry magnólie.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
TD Avatar autora | 27.4.2023
veľmi spokojná, ďakujem 🙂
5
SL Avatar autora | 25.6.2021
Spokojná, veľmi.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195