ENERGY Cistus complex

€16,63
Skladom, ihneď na odoslanie (> 5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2020
 • vírusové ochorenia
 • infekcie spôsobené baktériami, plesňami a chlamýdiami
 • zápaly horných ciest dýchacích
 • znížená obranyschopnosť organizmu

Detailné informácie

Podrobný popis

Cistus complex je bioinformačný prípravok obsahujúci vysoko koncentrovaný extrakt dvoch druhov bylín - Cistus Incanus a Cistus ladanifer, doplnený o čistú esenciu Cistus ladanifer.

Bioinformácie sú frekvencie, ktoré napodobňujú riadiace impulzy podkôrových centier mozgu, regulujúcich vegetatívnu nervovú sústavu a činnosť vnútorných orgánov. Ich pôsobením sa rušia negatívne informácie a vyvolá sa spätný regeneračný proces.

Použitie Cistus complex

 • je účinný predovšetkým na infekčné ochorenie spôsobené vírusmi
 • pôsobí tiež proti plesniam a chlamýdie
 • vhodný je najmä u všetkých typov zápalov horných ciest dýchacích
 • pomáha pri infekciách s prolongovaným priebehom, komplikáciami, recidívami a rezistenciou na inú liečbu
 • zvyšuje obranyschopnosť organizmu
 • pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály)
 • chráni tkaniva pri infekcii pred poškodením zápalom a odpadovými toxínmi

Energetické pôsobenie Cistus complex podľa princípov TČM

Cistus complex ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny, troch žiaričov (troch ohnísk), perikardu a srdca.


Zloženie a účinky Cistus complex

Cistus Incanus aj ladanifer patrí do stredomorskej flóry. Rastú divoko na teplých, strmých horských úbočiach a ich pravidelné kvety rozohrávajú farby od bielej po purpurovú. Historicky možno dohľadať využívania rastlín z čeľade cistovitých až do roku 330 pred naším letopočtom. V perzské tradičnej medicíne, v oblasti dnešného Iránu, patrili tieto byliny medzi najcennejšie. V priebehu nasledujúcich storočí sa užitie čítať z Perzskej ríše rozšírilo vďaka početným obchodným cestám po celom Stredomorí, najviac medzi Cyprus, Taliansko, Turecko a Grécko. Extrakty z oboch čisto obsahujú mnoho dôležitých prvkov: vápnik, horčík, zinok a železo. Zásadné pre pôsobenie v ľudskom organizme je však úhrnný obsah viac než 800 druhov proantokyanidinov, flavonoidov a polyfenolov vo vzájomnej optimálnej väzbe. Obaja cisty pôsobí nielen synergicky, ale svojím mierne odlišným zložením podstatne zväčšujú záber účinkov na ďaleko širšie spektrum infekcií.

Cistus complex zabezpečuje účinnú chemicko-fyzikálne ochranu využiteľnú ako pri ochorení, tak v prevencii. Zabraňuje vírusom v prenikaní do buniek, a tým následne eliminuje ich množenie. Najznámejší je použitie čisto pri akejkoľvek nákaze označovanej pojmom zápal horných dýchacích ciest, či už vírusové, bakteriálne, či plesňové.

Druhou silnou zbraňou čítať je ich schopnosť neutralizácia voľných radikálov a účinné vylučovanie toxínov z akýchkoľvek patogénov z organizmu. Tak opäť pomáhajú uzdravenie tým, že zabraňujú toxické záťaži, poškodenie tkanív, zápalom a dlhodobému ohrozeniu a zaťaženie obranyschopnosti. V tejto súvislosti sa v praxi osvedčili nielen v prípade toxínov z bakteriálnej infekcie (chlamýdie), ale aj po prekonanom parazitárnym ochorenia (svrab).

Uvádza sa, že cisty sú niekoľkonásobne silnejšie antioxidanty ako napríklad zelený čaj, citrón či červené víno, čím okrem spomínaných účinkov pomáhajú ako prevencia pri zvyšovaní obranyschopnosti organizmu. Vzhľadom k aktuálnym obavám odbornej verejnosti z toho, že vírusy a baktérie stále viac mutujú a rastie ich odolnosť voči liečbe, ktorá doteraz účinkovala - o stúpajúcej rezistenciu na antibiotiká nehovoriac, predstavuje Cistus complex vhodnú voľbu pre riešenie niektorých druhov infekčných ochorení.


Odporúčané dávkovanie:

2-7 kvapiek 1-3x denne (7 kvapiek = 0,35 ml). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte pol hodiny pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Počas užívania lieku pre podporu detoxikácie tela odporúčame zvýšiť príjem tekutín!

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Balenie: 30 ml
Forma produktu: kvapky
Obsah minerálov: železo, Horčík, Vápnik, Zinok
Produkt: čaj
Vlastnosť: antioxidačné
Zdravotný problém: parazitmi, Pleseň
Značka: Energy
Objem: 30 ml
Zloženie: Vysoko koncentrovaný bylinný extrakt z listov ruže skalné 45% (Cistus Incanus), vysoko koncentrovaný bylinný extrakt z listov cistu ladanového 45% (Cistus ladanifer), voda, kyselina citrónová - regulátor kyslosti, sorbát draselný - konzervant, silice Cistus ladanifer 0, 1
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AA Avatar autora | 15.9.2020
podla mňa ide o veľmi účinný prípravok