ENERGY Cistus complex

€21,62 –23 %
ENERGY Cistus complex
€21,62 –23 % €16,63 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
25.10.2021

Zdravotné tvrdenie pre Energy CISTUS COMPLEX kvapky: 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ 
Extrakt z grepových jadier 1 
  • Mikrobiologická rovnováha tela
  • Antioxidant
Echinacea purpurová 2

Cistus complex je bioinformačný prípravok obsahujúci vysoko koncentrovaný extrakt dvoch druhov bylín - Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplnený o čistú esenciu Cistus ladanifer.

Energetické pôsobenie Cistus complex podľa princípov TČM

Cistus complex ovplyvňuje predovšetkým energetické dráhy pľúc, hrubého čreva, sleziny, troch žiaričov (troch ohnísk), perikardu a srdca.


Zloženie a účinky Cistus complex

Cistus incanus aj ladanifer patria do stredomorskej flóry. Rastú divoko na teplých, strmých horských úbočiach a ich pravidelné kvety majú bielu až purpurovú farbu.
Rastliny z čeľade cistovitých sa využívali už v roku 330 pred naším letopočtom. V perzskej tradičnej medicíne, v oblasti dnešného Iránu, patrili tieto byliny medzi najcennejšie. V priebehu nasledujúcich storočí sa užívanie cistov z Perzskej ríše rozšírilo vďaka mnohým obchodným cestám po celom Stredomorí, najviac na Cypre, v Taliansku, Turecku a Grécku.
Extrakty z oboch cistov obsahujú množstvo dôležitých prvkov: vápnik, horčík, zinok a železo. Zásadný pre pôsobenie v ľudskom organizme je však obsah viac ako 800 druhov poantokyanidov, flavonoidov a polyfenolov vo vzájomnej optimálnej väzbe. Oba cisty pôsobia nielen synergicky, ale aj svojim mierne odlišným zložením podstatne zväčšujú záber účinkov na omnoho širšie spektrum infekcií. 

Cistus complex zabezpečuje účinnú chemicko-fyzikálnu ochranu využiteľnú ako pri chorobách, tak aj v rámci prevencie. Zabraňuje vírusom v prenikaní do buniek a tým eliminuje ich množenie. Najznámejšie použitie cistov je pri akejkoľvek nákaze horných dýchacích ciest, či už vírusovej, bakteriálnej alebo plesňovej.  

Druhou silnou zbraňou cistov je ich schopnosť neutralizácie voľných radikálov a účinné vylučovanie toxínov z akýchkoľvek patogénov z organizmu. Pomáhajú tak znova uzdraviť tým, že zabraňujú toxickej záťaži, poškodeniu tkaniva, zápalom a dlhodobému ohrozeniu a zaťaženiu obranyschopnosti. V tejto súvislosti sa v praxi osvedčili nielen v prípade toxínov z bakteriálnej infekcie (chlamýdie), ale aj po prekonanom parazitárnom ochorení (svrab).


Odporúčané dávkovanie 

2 - 7 kvapiek 1 - 3 x denne (7 kvapiek = 0,35 ml). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Pred použitím dôkladne pretrepte (21x). Tým dôjde k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku sa zvýši. Užívajte polhodinu pred jedlom alebo po ňom, najlepšie riedené vodou, prípadne nakvapkajte na lyžičku a užívajte priamo. Počas užívania prípravku pre podporu detoxikácie tela odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné kvapky
Forma produktu: Kvapky
Na čo doplnok je: Dýchacie cesty, Imunita, Močové cesty
Obsah minerálov: Horčík, Vápnik, Zinok, Železo
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Antioxidant, Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém
Značka: Energy
Objem: 30 ml
Zloženie: Vysoko koncentrovaný bylinný extrakt z listov ruže skalnej 45 % (Cistus incanus), vysoko koncentrovaný bylinný extrakt z listov cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer), voda, kyselina citrónová - regulátor kyslosti, sorban draselný - konzervant, silica Cistus ladanifer 0,1
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JL Avatar autora | 9.10.2021
V pohode - spokojnosť
5
AD Avatar autora | 20.8.2021
Mňa zachránil, keď som dostala Covid - mala som len veľmi ľahký a krátky priebeh
5
MM Avatar autora | 22.7.2021
uzivam ho preventivne a teraz momentalne som si ho nasadila kedze som chora.Som spokojna...
5
KT Avatar autora | 28.3.2021
Jediny pripravok, pri ktorom som citila, ze mi pomohol. Dakujem.
5
LV Avatar autora | 10.3.2021
veľmi
5
AA Avatar autora | 15.9.2020
podla mňa ide o veľmi účinný prípravok

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195