Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

ENERGY Smilax officinalis

€8 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Smilax lekársky obsahuje saponíny, fytosteroly (ß-sitosterol, ktorý je významným antioxidantom), glykozidy, vápnik, meď, železo, jód, mangán, draslík, kremík, sodík, síru, vitamín B-komplex, C, D a provitamín A. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zložka Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Smilax lekársky (Smilax officinalis, koreň) 1

Čaj Smilax Officinalis 

Smilax officinalis, známy aj ako Smilax lekársky, je ovíjavá rastlina používaná už od pradávna ako liečivka. Smilax sa často pije v zmesi s Lapacho čajom (v pomere 1:1). 


Návod na prípravu a dávkovanie 

Do 1 litra vriacej vody 1 kávová lyžička čaju. 3 minúty povarte a potom sceďte. Liter odvaru denne pite v malých dávkach, najneskôr do 17. hodiny. Užívajte minimálne po dobu 1 mesiaca. 

Časť rastliny

Sušený drvených koreň rastliny Smilax officinalis. 

Pôvod 

India

Nežiaduce účinky

Smilax officinalis nemá žiadne nežiaduce účinky. V prípade možných problémov sa poraďte s lekárom, lekárnikom alebo odborným poradcom Energy. 

Smilax Officinalis Energy a príbalový leták

Pre viac informácií si môžete prečítať príbalový leták výrobcu - Brožúra čaju Energy

Upozornenie 

Smilax officinalis čaj nie je určený pre deti do 3 rokov. Užívanie počas tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojim lekárom. 

Skladovanie 

Chráňte pred mrazom. Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10 - 25 °C. Skladujte mimo dosahu detí.  


 

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Forma produktu: Nápoj
Na čo doplnok je: Zuby
Obsah minerálov: Draslík, Vápnik, Železo
Zdravotné tvrdenia podľa platných nariadenie EÚ: Normálne trávenie
Značka: Energy
Účinné ingrediencie: Sušený drvený koreň rastliny Smilax officinalis.
Hmotnosť: 105 gramov
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
MP Avatar autora | 21.7.2021
Veľmi spokojný

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti ENERGY sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka ENERGY zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. V ňom neexistuje ani zdravie, ani choroba. Iba harmónie a disharmónie. Hľadáme príčiny vychýlenie z rovnováhy a jemným ovplyvňovaním navraciame telu prirodzenú silu a vitalitu.

Všetky naše produkty sú vyrobené s hlbokou zodpovednosťou a využitím najnovších poznatkov fytoterapie, aromaterapia, homeopatia a s rešpektom k princípom tradičnej čínskej medicíny.

ENERGY SLOVAKIA a.s. Trójska 39/201, 171 00 Praha 7, IČO: 03737195, DIČ: CZ03737195