Everest Ayurveda AKASHA

€3,97 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Akasha alebo éter tvorí priestor, v ktorom sa nachádzajú všetky hmotné predmety a ostatné štyri elementy. Správne usporiadanie materiálnych objektov, ktoré nás obklopujú, nám pomáha utvárať príjemné a podnetné prostredie pre prácu aj odpočinok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Harmónia

Vytvorte si harmonický priestor

Ajurvédska bylinná vonná tyčinka Akasha posilňuje element éteru. Pozitívne ovplyvňuje harmonickú atmosféru nášho domova a vytvára z neho pokojné miesto naplnené tichom a mierom.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: persea odoratissima, boswellia sacra, cortia nepalensis, cyperus rotundus, cinnamomum camphora
Počet kusov v balení: 24 tyčinek
Dĺžka tyčiniek: 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.