Everest Ayurveda AKBAR

€4,81 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Výrazná osviežujúca vôňa ibištekovca, cistu, tonkových bôbov, pačule, cédrového & santalového dreva a šachora inšpirovaná kráľovskou vznešenosťou a veľkorysým srdcom mughalského cisára Akbara.

Detailné informácie

Podrobný popis

Osviežujúca vôňa ibištekovca

Džaláluddín Muhammad Akbar, známy ako Akbar Veľký (1542-1605), bol najvýznamnejším vládcom Mughalskej ríše a jedným z najväčších panovníkov celých indických dejín preslávený svojou veľkorysosťou, spravodlivosťou a súcitom.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: abelmoschus moschatus (ibištekovec pižmový), cistus ladanifer (cist ladanový), dipteryx odorata (tonkové boby– silovoň obyčajný), pogostemon cablin (pačula obyčajná), cedrus deodara (céder himalájsky), cyperus rotundus (šáchor hľuznatý)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.