Everest Ayurveda BHUMI

€3,97 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Bhumi alebo element krajiny posilňuje prítomnosť zemskej energie, ktorá prináša stabilitu a rovnováhu do nášho domova a poskytuje ochranu pred rušivými vplyvmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dobré zdravie

Užite si chvíle odpočinku a dobrej pohody

Ajurvédska bylinná vonná tyčinka Bhumi pôsobí blahodárne na regeneráciu životných síl a dobré zdravie. Prináša do nášho domáceho prostredia pocit stability, tolerancie a dobrej pohody.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: persea odoratissima, commiphora mukul, cyperus rotundus, santalum album, juniperus indica
Počet kusov v balení: 24 tyčinek
Dĺžka tyčiniek: 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.