Everest Ayurveda himalájsky bylinný čaj SLESAKA

€4,87 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Kĺbová pohyblivosť

  • Tinospóra srdcolistá podporuje zdravie kĺbového aparátu 
  • Andrographis paniculata pomáha udržiavať zdravú funkciu kĺbov a ich pohyblivosť
  • Céder himalájský optimalizuje činnosť lymfatického systému
  • Ďumbier lekársky pomáha udržiavať zdravý stav kostí, kĺbov a chrupaviek
  • Kotvičník zemný pomáha uvoľňovať svalovú a kĺbovú stuhnutosť 
  • Pinus pinaster pôsobí priaznivo na činnosť cievnej sústavy a mikrocirkuláciu

Detailné informácie

Podrobný popis

Odporúčané dávkovanie

2 - 3 šálky za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2g) nechajte 3-5 minút povariť alebo zalejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať

Užívanie

Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3–5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok na optimalizáciu duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje trávenie. Jednotlivé časti bylín (kvety, plody, semená, stonky, listy, kôra, podzemky a korene) sú cielene rozomleté na jemné časti, aby mohlo dôjsť k ich homogénnemu premiešaniu, ktoré zaručuje najkvalitnejšiu účinnosť ajurvédskych zmesí. Pokiaľ čaje používame len ako preventívny, podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať.

Na optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé najlepšie ráno pred raňajkami, počas dňa jednu hodinu pred jedlom a večer pred spaním počas trvania obnovy vytúžených funkcií organizmu. Ponechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Upozornenie: Doplnok stravy s bylinami. Ukladajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste do 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Dodatočné parametre

Kategória: Pohybový aparát
Balenie: 100 g
Na čo doplnok je: Kĺby
Produkt: čaj
Značka: Everest Ayurveda
Hmotnosť: 100 g
Zloženie: tinospóra srdcolistá, andrographis paniculata, céder himalájský, ďumbier lekársky, withania opojná, pinus pinaster, mäta poľná, kotvičník zemný, škoricovník cejlónsky, boerhaavia diffusa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.