Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Everest Ayurveda JALA

€3,97 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Jala čiže element vody podporuje v domácnosti pokojné plynutie životnej energie, uvoľňuje napätie a upokojuje rozbúrené emócie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Blahobyt

Podporte úspech a blahobyt vo svojom živote

Ajurvédska bylinná vonná tyčinka Jala povzbudzuje pozitívne myslenie a podnecuje tvorivú činnosť. Prispieva v našom domove alebo pracovnom prostredí k utváraniu dobrých vzťahov a pocitu spokojnosti.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: persea odoratissima, santalum album, cedrus deodara, cymbopogon citratus
Počet kusov v balení: 24 tyčinek
Dĺžka tyčiniek: 12 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.