Everest Ayurveda JODHA BAI

€4,70 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Pôvabná očarujúca vôňa jazmínu, hyacintu, kanangy, geránia, tonkových bôbov, santalového dreva a grapefruitu inšpirovaná vznešenou krásou a múdrosťou indickej cisárovnej Jodhy Bai.

Detailné informácie

Podrobný popis

Očarujúca vôňa jazmínu

Jodha Bai (1542–1623) bola manželkou mughalského cisára Akbara a bola všeobecne známa nielen pre svoj vznešený pôvab, ale aj pre svoju múdrosť, a preto sa tiež stala najdlhšie slúžiacou hinduistickou cisárovnou mughalskej ríše.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: jasminum officinale (jazmín lekársky), polianthes tuberosa (tuberóza hľuznatá), cananga odorata (kananga voňavá), pelargonium graveolens (pelargónia vonná), dipteryx odorata (tonkové bôby – silovoň obyčajný), citrus paradisi (citrónovník rajský)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.