Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že v období od 2. apríla do 19. apríla nebude možné nás kontaktovať telefonicky. Pre akékoľvek otázky či potreby nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu. Ďakujeme za pochopenie.

Everest Ayurveda KARMAVATI

€4,81 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024

Ušľachtilá povznášajúca vôňa myrhy, santalového dreva, vetiveru, pačule, ruže damašskej, klinčekov a citrónu inšpirovaná rádžpútskou princeznou Karmavati a jej hlbokým zmyslom pre česť a úctu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ušľachtilá vôňa myrhy

Rani Karmavati bola rádžpútska princezná, ktorá po smrti svojho manžela bránila svoje mesto Čittorgar a než by padla do rúk sultána Bahadur Šáha z Gudžarátu, vrhla sa radšej na ochranu svojej cti spolu s ostatnými ženami do obetného ohňa.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: commiphora myrrha (myrhovník pravý), vetiveria zizanioides (vetiver), pogostemon cablin (pačula obyčajná), rosa damascena (ruža damascénska), eugenia caryophyllus (klinčekovec voňavý), citrus limon (citrónovník pravý)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.