Everest Ayurveda MAHARANA PRATAP

€4,81 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Silná povzbudzujúca vôňa šorei, borievky, bergamotu, galbána, vetivera, muškátového orieška a santalového dreva inšpirovaná chrabrosťou a nezdolnou odvahou indického národného hrdinu Maharány Pratápa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Povzbudzujúca vôňa bergamotu

Pratap Singh I., známy ako Mahárána Pratáp (1540–1597), bol rádžpútsky kráľ Méváru a je dodnes pre svoju legendárnu rádžpútsku statočnosť, hrdosť, česť a vlastenectvo v celej Indii vnímaný ako národný hrdina.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: shorea robusta (šorea mohutná), juniperus communis (borievka obyčajná), citrus bergamia (citrónovník bergamotový), ferula galbaniflua (ločidlo galbanorodé), vetiveria zizanioides (vetiver), myristica fragrans (muškátový oriešok)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.