Everest Ayurveda Očistný elixír PURISHAPRASH

€5,52
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2020

ajurvédskej očistný elixír - Črevá & vyprázdňovanie

Detailné informácie

Podrobný popis

Purishaprash je čistiaci bylinný džem pre optimálnu činnosť hrubého čreva a pravidelné vyprázdňovanie. Poruchy záverečnej časti zažívacieho traktu sú spôsobené nevhodnou stravou, narušenú regeneráciou črevnej mikroflóry, podráždenú črevnej sliznicou a znečistením hrubého čreva v dôsledku stagnácie toxického odpadu. Prejavujú sa zažívacími ťažkosťami, nadúvaním, zápchou, hemoroidy, brušné kolikou, dráždivým syndrómom hrubého čreva, alergiami, kožnou vyrážkou, ekzémom alebo žihľavkou, psychickú podráždenosťou, nespokojnosťou a negatívnym myslením.

Zloženie

Terminalia bellirica, Glycyrrhiza glabra, Foeniculum vulgare, Elettaria cardamomum, emblica officinalis, Terminalia chebula, Vitis vinifera, Cinnamomum zeylanicum, Tinospora cordifolia, Abies pectinata, Piper longum, ghee (prepustené maslo), palmový sirup

Hmotnosť

200 g bylinkového džemu

Odporúčané dávkovanie

1 čajovú lyžičku (tj. 5g / lyžičku) 2 - 3x denne samostatne alebo zapiť šálkou vlažného mlieka či vody. Príprava lahodného nápoja: 1 čajovú lyžičku rozmiešajte v 250 ml teplej vody.

Užívanie

Ajurvédske bylinné elixíry posilňujú výživu telesných tkanív (dhátus) a podporujú očistu telesných sústav (srótámsi). Sú súčasťou omladzovacie a revitalizačné terapia tela i mysle (rasájana). Tradične sa zapíjajú teplým mliekom či vodou, ktoré ajurvédska medicína používa ako médium či prostredie (anupána) na prípravu, užívanie, smerovanie a lepšie vstrebávanie účinkov bylinných prípravkov. Ďalšími prostriedkami zvyšujúcimi terapeutické pôsobenie bylín (vehikula) sú med, trstinový sirup či surový cukor, topené maslo (ghí) alebo olej.

Odporúčame užívať maximálne dva bylinné elixíry zároveň. Viac elixírov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Pre ich optimálne pôsobenie je užívame pred jedlom a oddelene s odstupom jednej hodiny. V prípade závažnejšej nápravy telesného alebo psychického zdravia je potrebné užívať elixíry v dlhodobejšom režime ajurvédskych kúr v rozmedzí 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Špecifická chuť každého elixíru je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chuťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Ajurvédske elixíry
Balenie: 200 g
Forma produktu: nápoj
Produkt: čaj
Ťažkosti: Alergie, bolesť brucha, Nadúvanie, črevná chrípka, Ekzém, Hemoroidy, Žihľavka, Vyrážka, Zažívanie, Črevné ťažkosti, Črevné parazity a cudzopasníci, Zápcha, Detoxikácia, Crohnova choroba, Potravinové alergie
Zdravotný problém: Nadúvanie, ekzém
Značka: Everest Ayurveda
Hmotnosť: 200 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: