Everest Ayurveda Relaxačné ajurvédsky čaj HORSKÁ SILA

€4,17
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
1.10.2020

Posilňuje fyzickú výkonnosť

  • Zingiber officinale povzbudzuje pri únave a dodáva silu pri vyčerpaní
  • Withania somnifera pôsobí ako svalové tonikum a zdroj energie
  • Cinnamomum zeylanicum podporuje krvný obeh a osviežuje organizmus

Detailné informácie

Podrobný popis

Šerpovia z himalájskej oblasti Solu Khumbu pochádza pôvodne z východného Tibetu. Sú to láskaví, odolní a silní ľudia dobre znalí generáciami preverených účinkov himalájskych bylín, ktoré im na svojich cestách do horských masívov dodávajú silu "tisíce jakov".


Odporúčané dávkovanie

1 - 5 šálok za deň

Príprava

Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (cca 2 g) nechajte 3 - 5 minút povariť alebo prelejte 250 ml vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať


Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5 minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k optimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejší pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu počas trvania obnovy želateľných funkcií organizmu. V prípade očistné bylinné kôry užívajte čaj po dobu 1-3 mesiacov v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale. Ponechajte týždenné pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaju zároveň. Viac čajov možno striedať v dennom alebo týždennom režime ak ich používame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaje pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Ak je používame iba ako podporný či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať byliny iba vylúhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaju teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ájurvédským vlastnostiam šiestich chuťou. Preto odporúčame nepridávať žiadne sladidlá.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Ťažkosti: Energia
Zloženie: zingiber officinale, Withania somnifera, cinnamomum zeylanicum (kôra), Elettaria cardamomum, asparagus racemosus, boerhaavia diffusa, glycyrrhiza glabra, cinnamomum zeylanicum (listy), piper nigrum
Hmotnosť: 100 g sypaného čaju

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: