Everest Ayurveda Royal India Masala Chai

€6,41 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Assámsky čierny čaj & lahodná zmes indického korenia

 Pôvodná ajurvédska receptúra pre dobré trávenie, povzbudenie tela a osvieženie mysle založená iba na zmesi vybraných bylín a korenia vznikla ako legendárny nápoj indických maharádžov. Až od polovice 19. storočia, v období britskej Indie, bola zmes obohacovaná o čierny čaj pestovaný na úrodnom území Assámu v povodí rieky Brahmaputry. Vychutnajte si jednu z mnohých tradičných zmesí indického Masala čaju.

Detailné informácie

Podrobný popis

Príprava

Príprava na britský spôsob Zalejte 1 čajový sáčok vriacou vodou (250 ml) a nechajte 3-5 min vylúhovať. Pridajte mlieko a trstinový cukor, sirup alebo med podľa chuti.

Príprava na indický spôsob: Priveďte do varu 250 ml vody (3/4 šálky) a mlieka (1/4 šálky). Stlmte na mierny plameň, vložte 1-2 čajové vrecká a nechajte 3-5 min povariť. Po krátkom odstátí pridajte trstinový cukor, sirup alebo med podľa chuti.

Odporúčané dávkovanie

4-5 šálok za deň

Užívanie

Vychutnajte si lahodný indický Masala chai pohodlne v porciovanom vrecku nech ste kdekoľvek.

Užite si ho na cestách, v práci, v škole alebo všade tam, kde nemáte možnosť si tento osviežujúci nápoj pripraviť klasickým indickým spôsobom.

Dodatočné parametre

Kategória: Relaxačné a korenené čaje
Balenie: 30 x 2 g originálnej certifikovanej zmesi assámskeho čierneho čaju a indického korenia v nálevových vreckách
Zloženie:: assámsky čierny čaj, zázvorovník lekársky, kardamovník obyčajný, škoricovník cejlónsky, klinčekovec voňavý, muškátovník voňavý, piepor čierny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.