Everest Ayurveda SHIVAJI

€4,81 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024

Hlboko upokojujúca vôňa myrhovníka guggul, šalvie, cédrového & santalového dreva, rozmarínu, geránia a horkého pomaranča inšpirovaná legendárnym indickým kráľom Šivádžím, ktorý netúžil po sláve, ale po vnútornom pokoji.

Detailné informácie

Podrobný popis

Upokojujúca vôňa guggulu

Čhatrapatí Šivádží Mahárádž (1630–1680) bol legendárny bojovník a múdry kráľ Maráthskej ríše, ktorého vonkajšie schopnosti boli dané jeho morálnou odvahou a duchovným rozmerom života.

Užívanie

Umiestnite vonnú tyčinku do stojančeka. Po zapálení plameň za 10 sekúnd uhaste a uistite sa, že všetok popol dopadá na nehorľavý povrch. Buďte pozorní, kým tyčinka stále tleje.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Zloženie: litsea glutinosa (vavrín indický), cinnamomum tamala (škoricovník tamala), santalum album (santalovník biely) a zmes éterických olejov: commiphora mukul (myrhovník guggul), salvia officinalis (šalvia lekárska), cedrus deodara (céder himalájsky), rosmarinus officinalis (rozmarín lekársky), pelargonium graveolens (pelargónia vonná), citrus aurantium (pomarančovník horký)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Everest Ayurveda s.r.o.
Everest Ayurveda s.r.o. je česko-slovensko-nepálska spoločnosť, ktorá v súlade s indickou tradíciou šíri hlbšie povedomie o ajurvédskej lekárstva, zdravom spôsobe života, užívanie himalájskych bylín a vnútorným rozmerom človeka. V Českej a Slovenskej republike bola spoločnosť založená v roku 2004 v spolupráci s nepálskym ájurvédským lekárom Dr. Ka Dev Jha.

Predmetom výroby, dovozu a veľkoobchodnej činnosti spoločnosti sú tradičné Ajurvédske prípravky z Nepálu a Indie. Everest Ayurveda s.r.o. má svoje sídlo v Českej republike s centrálou v Prahe, firemné pobočkou na slovenskom so sídlom v Bratislave a výrobu bylinných prípravkov v Nepále so sídlom v Káthmandu.