Hanna Maria Bylinný čaj DREVO pre upokojenie

€3,37
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
1.10.2020

pre deti i dospelých, vhodný aj pre denné užívanie v rámci pitného režimu. Výborná kombinácia bylín zaručuje úžasný pôžitok a chuť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Byliny v tejto zmesi pomáhajú znižovať hyperaktivitu, podporujú sústredenie. K ich priaznivému účinku je vhodné obmedziť sladkosti, pretože narúšajú rovnováhu psychiky, zvyšujú kalorický príjem planými kalóriami a tým aktivujú hyperaktivitu.

Možnosti využitia:

čaj má upokojujúce účinky počas dňa. Zmes vďaka použitým bylinám podporuje sústredenie, odbúrava roztržitosť, zahrieva telo. Posilňuje psychicky, uvoľňuje nahromadené emócie, ukľudňuje pri úzkosti, pomáha pri koncentrácii. Zmes je výborná pri dennom strese alebo hektickosti, pomáha vyrovnávať emočné stavy, kolísavé nálady a zlosť. Je vhodná pre pitný režim v škôlkach, školách aj v zamestnaní počas dňa.

Tento čaj významne dopĺňa náš 100% čisto prírodný éterický olej KIDS LINE v elemente DREVO, napr. Vo forme kúpeľa, masáže alebo inhalácie pomocou rozprašovača, aromalampy alebo keramické kocky.

Psychické prejavy jedinca pri disharmónii:

nesústredenosť, zlosť, neschopnosť vydržať si hrať s jednou vecou, s jedným kamarátom. Potláčaný hnev, plač zlosti, frustrácie, slabé sebavedomie, neláska k sebe samému.

Psychická podpora zmesi

soucitnost, LÁSKA K SEBE

PRÍPRAVA:

Jedna čajová lyžička sa zaleje 1/4 litrom vriacej vody, nechá sa v zakrytej nádobe 15 minút odstáť a scedí sa.

Nálev sa pripravuje vždy čerstvý. Pre deti od 6 mesiacov do 3 rokov sa dávkuje 1 čajová lyžička na šálku vody, pre staršie deti je možné použiť Zick až zícii. Čaj je vynikajúci aj pre dospelých.

Účinky jednotlivých bylín v zmesi:
Medovka lekárska - vňať - pôsobí sedatívne na nervovú sústavu a vegetatívny nervový systém, proti úzkosti a smútku, upokojuje myseľ, podporuje sústredenie.
Levanduľa - kvet - mierne sedatívum, upokojuje predráždenia a popudlivosť, tíši nervy.
Rooibos - zlatý čaj s vysokým obsahom minerálnych látok, pôsobí upokojujúcim účinkom, podporuje sústredenie, neobsahuje kofeín.
Svetlík lekársky - vňať - upokojuje dýchanie, pôsobí proti úzkosti, uvoľňuje.
Harmanček pravý - kvet - uvoľňuje kŕče a napätie svalov, upokojuje, je veľmi slabo laxatívny, nespôsobuje hnačka, len uvoľňuje zápchu.
Pamajorán obyčajný - vňať - antidepresívum, podporuje činnosť pankreasu, uvoľňuje napätie svalstva, podporuje srdce .
Pomarančová kôra - dáva čaji natrpklou chuť, je protibakteriálne a protivírusová, upokojuje bolesti hlavy.

Odporúčame striedať pre ranné pitie namiesto mlieka a kakaa, ktoré zaťažujú organizmus zbytočným cukrom a kalóriami a podporujú hyperaktivitu. V popoludňajších hodinách môžeme piť pri desiatu miesto bežného čaju. Čaj je chuťovo zladený použitými bylinami, nepotrebuje prisladzovať, nanajvýš ovocným cukrom a niekoľkými kvapkami citrónu.

Dodatočné parametre

Kategória: Bylinné čaje
Balenie: 50 g
Produkt: čaj
S obsahom: éterické oleje
Zdravotný problém: depresia
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnosť: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: