Hanna Maria Esenciálny olej 1. čakra - intímna atmosféra - rozprašovač

€11,47
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
2.10.2020

Esenciálny olej 1. čakra - intímna atmosféra - rozprašovač.

Detailné informácie

Podrobný popis

Éterické oleje v rozprašovači sú veľmi rýchlu a osvedčenú pomôckou v každodennom živote. Nielen že zbaví nepríjemných pachov, ale predovšetkým pôsobia po celú dobu pozitívne na psychickú stránku. Možno ich použiť ako vlastný parfém zo siličných olejov, ale aj ako dezinfekčný prostriedok pri výmene posteľnej bielizne, kedy zmes oleja rozprášime na matrac a potom povléknete čistým posteľnou bielizňou. Tým nielen dezinfikujete nepríjemné Potovi pachy a energetické odtlačky, ale zároveň si pripravíte príjemné prostredie pre kvalitný odpočinok a blahodarný spánok. Éterické oleje v rozprašovači sú predovšetkým vynikajúcim pomocníkom v období chorôb, kedy stačí rozprášiť pár kvapiek na vankúš alebo na prikrývku, a tým nastoliť rýchlejší proces samoliečby. Osvědčujcí sa pri dlhších cestách v aute - stačí rozprášiť do priestoru a osvieženie si môžete okamžite vychutnávať dlhú dobu. Silice pomáhajú udržať koncentráciu, oddiali únavu a odbúrajú stres.


NÁŠ TIP: ak vám dôjde zmes v rozprašovači, je možné si zmiešať túto zmes v domácich podmienkach, a to tak, že celý obsah fľaštičky rovnaké zmesi oleja v 10ml balení (100% zmes) si vlejete do prázdnej fľaštičky z rozprašovača a doplníte čistou vodou. Takto pripravená zmes vystačí na 2 mesiace. Po dvoch mesiacoch už neodporúčame používať z dôvodu nestability vody.

Oleje v tejto zmesi vďaka svojmu zloženiu a účinkom navodzujú pocit pohody, pokoja, radosti, mieru a dobrého rozpoloženia. Zmes je určená pre slávnostné príležitosti a pohodovú atmosféru. Dodáva pocit stability, kreativity, prebudenie skrytých síl, tvorivé schopnosti a vedomia.


Psychická podpora zmesi: sebauvedomenie.

Oleje obsiahnuté v tejto zmesi:

patchouli, pomaranč, ruža, geranium

Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Čakrární
Balenie: 50 ml
Produkt: Kozmetika
S obsahom: éterické oleje
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: