Hanna Maria Esenciálny olej 3. čakra - antiseptická - rozprašovač

€11,47
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.9.2020

Esenciálny olej 3. čakra - antiseptická - rozprašovač.

Detailné informácie

Podrobný popis

Éterické oleje v rozprašovači sú veľmi rýchlu a osvedčenú pomôckou v každodennom živote. Nielen že zbaví nepríjemných pachov, ale predovšetkým pôsobia po celú dobu pozitívne na psychickú stránku. Možno ich použiť ako vlastný parfém zo siličných olejov, ale aj ako dezinfekčný prostriedok pri výmene posteľnej bielizne, kedy zmes oleja rozprášime na matrac a potom povléknete čistým posteľnou bielizňou. Tým nielen dezinfikujete nepríjemné Potovi pachy a energetické odtlačky, ale zároveň si pripravíte príjemné prostredie pre kvalitný odpočinok a blahodarný spánok. Éterické oleje v rozprašovači sú predovšetkým vynikajúcim pomocníkom v období chorôb, kedy stačí rozprášiť pár kvapiek na vankúš alebo na prikrývku, a tým nastoliť rýchlejší proces samoliečby. Osvědčujcí sa pri dlhších cestách v aute - stačí rozprášiť do priestoru a osvieženie si môžete okamžite vychutnávať dlhú dobu. Silice pomáhajú udržať koncentráciu, oddiali únavu a odbúrajú stres.


NÁŠ TIP: ak vám dôjde zmes v rozprašovači, je možné si zmiešať túto zmes v domácich podmienkach, a to tak, že celý obsah fľaštičky rovnaké zmesi oleja v 10ml balení (100% zmes) si vlejete do prázdnej fľaštičky z rozprašovača a doplníte čistou vodou. Takto pripravená zmes vystačí na 2 mesiace. Po dvoch mesiacoch už neodporúčame používať z dôvodu nestability vody.


posilňujte svoju imunitu: PRI PRECHLADNUTIE NANIESŤ NA KRK NIEKOĽKO KVAPIEK NA POSTIHNUTÝCH MIESTO A zabaliť DO TEPLA. CEZ NOC VÁM TÁTO ZMES úľavu od bolesti V KRKU A PRIEBEH nádchy SA VÝRAZNE zmierni potieraním ČELA TÝMTO OLEJOM. VÝBORNÁ PRE OBDOBIE JARNÝCH PRECHODNÝCH OBDOBÍ TEPLA A ZIMY. PRI BOLESTI UCHA, NANIESŤ PÁR KVAPIEK NA Boltec A V OKOLÍ UCHA. BOLESŤ ustúpi. Ak je však zápal ucha rozšírený aj do vnútorného ucha a bolo nutné vyhľadať lekára, potom táto zmes pôsobí veľmi priaznivo aj pri predpísanej liečbe.

Antiseptické látky olejov obsiahnuté v tejto zmesi neutralizujú vzduchom roznášanie baktérie, prečisťujú a osviežujú miestnosť a dodávajú úľavu. Sú vhodné do izieb, kde leží chorý a ako prevencia proti ochoreniu z nachladnutia v jesenných a zimných mesiacoch.

Oleje obsiahnuté v tejto zmesi:

rozmarín, eucalyptus, grapefruit, tea tree, ergamot, kadidlo, Lemongras, levanduľa.

Balenie: 50 ml

Dodatočné parametre

Kategória: Čakrární
Balenie: 50 ml
Na akú časť tela: uši
Produkt: Kozmetika
S obsahom: éterické oleje
Účinky: antiseptické
Zdravotný problém: prechladnutie
Značka: Hanna Maria Therapy
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: