Hanna Maria KOV - pre pokojný spánok rozprašovač

€12,18 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Položka bola vypredaná…

Táto zmes pôsobí veľmi pozitívne na psychiku dieťaťa, ale aj rodičov. Navodzuje pokojný a nerušený spánok, upokojuje psychické vypätie a emočné vyčerpanie, uľavuje od bolesti, celkovo psychicky posilňuje, odbúrava úzkosť. Táto zmes má výnimočné vlastnosti vďaka kombinácií nižšie uvedených olejov a môžu ju používať aj novorodenci alebo nastávajúce mamičky od 7. mesiaca tehotenstva. Zmes má antibakteriálne a protiinfekčné vlastnosti, tonizuje pri zlom zažívaní.

Detailné informácie

Podrobný popis

ZMES pre pokojný spánok

Psychická podpora zmesi: ÚCTA, VEDOMIE SAMA SEBA

Éterické oleje použité v zmesi sú 100% prírodné.

Dodatočné parametre

Kategória: Detská aromaterapia
Objem: 25 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymom pre vôňu a éterické oleje. Jej hlavnou tvárou je Hanna Maria Tomášková, ktorá sa osobne zaoberá zostavovaním čisto prírodných kompozícií éterických olejov slúžiacich k vyváženie životnej energie. Vychádza z niekoľkých učenia a zároveň zo znalostí energetických centier človeka. Filozofiou spoločnosti Tomexo sú čisto prírodné suroviny s ekologickým pôvodom.

Hanna Maria Tomášková získala za svoju prácu rad ocenení. Napríklad za čakrární rad olejov bola ocenená na výstave Beauty Expo 2006, o rok neskôr uspela na rovnakej výstave hneď sa 2 ďalšími produktmi.

Ocenená séria čakrární aromaterapia priamo pôsobí energiou vône na čakrární systém. Harmonizuje psychickú nevyrovnanosť a emočne duchovné stavy. Jedná sa o naozaj vysokú kvalitu spracovania éterických olejov, vždy ako esencia pre danú čakru. Okrem toho pripravilo Hanna Maria Therapy tiež šetrnejšie čakrární rad pre deti, postavenú na princípe piatich elementov jin a jang.

Ďalším kľúčovým produktom firmy Tomexo je celý produktový rad živlová aromaterapia, zostavená z esenciálnych olejov. Tá je navrhnutá pre posilnenie základné elementárne hodnoty životnej energie. Terapeutické hodnoty hovoria samé v prospech tejto živlovej aromaterapie a výrazne posilňujú vnútornú životnú silu.

TIP: Vedeli ste, že éterické oleje sú tak silné, že môžu odpudzovať tiež kliešte, komáre a ďalší hmyz? Vyskúšajte unikátny Hanna Maria Repelentný náramok.

Svoje umenie Hanna Maria zužitkovala tiež v bylinkových čajoch Hanna Maria Therapy, ktoré sú od Tomexo veľmi obľúbené. Jedna celá rada je zostavená s ohľadom na čínsky pentagram a päť elementov, takže svojou energiou pôsobí priamo na jednotlivý orgán tela. Veľmi zaujímavé sú ale takzvané Anjelské čaju, tie sa vyznačujú prémiovú kvalitou ovocných zložiek. Tomex pripravuje bylinné čaje z tých najlepších surovín, ktoré podliehajú prísnym laboratórnym testom kvality.