Hyaluron N-Medical PREMEDI

€125,48 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024

Hyaluron N-Medical PREMEDI je prvý originálny produkt vo forme hydrofilného gélu na vnútorné použitie. Prípravok je určený pre pacientov kliník estetickej medicíny a korektívnej dermatológie. Výrobok je určený na vnútorné použitie pred minimálne invazívnymi a invazívnymi zákrokmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hyaluron N-Medical PREMEDI (doplnok stravy) je prvý originálny výrobok vo forme hydrofilného gélu na vnútorné použitie. Výrobok je jedinečný od zloženia až po formu podávania.

Hyaluron N-Medical PREMEDI je vyrobený zo 100 % čistej bioaktívnej kyseliny hyalurónovej pôvodom zo Švajčiarska, ktorá sa spracováva v Českej republike.

Kombinuje švajčiarsku vysokomolekulárnu a mikronizovanú nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú získanú z nepatogénnych baktérií, ktoré spolu tvoria komplex H&L (high&low), ktorý sa veľmi rýchlo vstrebáva.

Komplex H&L má kontrolované pH, ktoré ovplyvňuje zadržiavanie sacharidových jednotiek a celkovú absorpciu. Koncentrácia kyseliny hyalurónovej v hydrofilnom géle je 60 mg/ml.

PREMEDI Hyaluron N-Medical je vyrobený pre pacientov kliník estetickej medicíny a korektívnej dermatológie. Prípravok je určený na vnútorné použitie pred miniinvazívnymi a invazívnymi zákrokmi, ako napr:

  • plastická chirurgia
  • dermálne výplne, mezoterapia
  • liposukcia
  • permanentný make up
  • postupy, ktoré narúšajú integritu kože

Kyselina hyalurónová je komplexný biokompatibilný polysacharid používaný v modernom tkanivovom inžinierstve a medicíne.

Tvorí jednu z hlavných zložiek medzibunkovej matrice. Je súčasťou spojivových, slizničných a nervových tkanív. Vo veľkom množstve sa nachádza v sklovci, synoviálnej tekutine a koži.

S pribúdajúcim vekom kyseliny hyalurónovej v tele ubúda a je vhodné ju dopĺňať.

Odporúčané dávkovanie:

2-10 ml raz denne, najlepšie pred jedným z hlavných jedál.
Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 10 ml na 1 deň.

Návod na použitie:

Pootočením uzáveru otvorte predplnenú injekčnú striekačku. Jemne stlačte piest a vytlačte požadované množstvo hydrofilného gélu do pohára alebo na lyžičku. Gél dôkladne rozmiešajte v pohári čistej vody alebo džúsu a vypite, najlepšie pred jedným z hlavných jedál. Tekutina by nemala byť príliš horúca ani príliš studená. Na jednu dávku sa odporúča 1-3 dcl tekutiny. Predplnenú injekčnú striekačku po použití vždy uzavrite a uchovávajte v chladničke.

Uchovávanie:

Hyaluron N-Medical PREMEDI skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom a vlhkosťou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok uchovávajte mimo dosahu detí a mimo dosahu širokej verejnosti. Po otvorení skladujte v chladničke! Po otvorení sa Hyaluron N-Medical PREMEDI musí spotrebovať do 3 mesiacov.

Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy. Dodržiavajte pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri neznášanlivosti jednotlivých zložiek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 15-25 °C. Po otvorení uchovávajte v chlade.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná pleťová kozmetika
Zloženie: čistená voda, hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný)
Balenie: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

N-Medical, s.r.o. sa zaoberá predajom a distribúciou produktov (doplnkov, zdravotníckych prostriedkov a kozmetiky) pre každodennú potrebu.

Výrobnými partnermi sú renomované české a európske farmaceutické spoločnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899