SATTVA Jazmín

€3,68 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024

Ručne vyrábané vonné tyčinky

Detailné informácie

Podrobný popis

Nežná uvoľňujúca aróma

Z vonných tyčiniek Sattva na vás dýchne atmosféra poctivej ručnej výroby podľa tradičných indických metód. Populárna vôňa jazmínu má pozitívny vplyv na psychickú stránku človeka – zlepšuje náladu a upokojuje. Ochladzujúca jazmínová vôňa so sladkým koncom vás naladí na romantickú nôtu.

Aromaterapia z prírody

Z vonných tyčiniek Sattva sa môžete tešiť aj preto, že ide o čisto prírodný produkt. Bez syntetických látok, vôní a ropy. Štiepina je vyrobená z bambusového dreva, vonná zložka zasa z korenia, byliniek, kvetinových esencií, živíc a medu.

Jazmín a ajurvéda

Podmanivá vôňa jazmínových kvetov patrí medzi jednu z najpopulárnejších aromaterapií. Kvety jazmínu sú spájané s láskou a prosperitou. Vdychovanie jazmínových silíc posilňuje psychiku, pôsobí relaxačne a dokáže človeka upokojiť. Pomáha prekonať chmúry a zlé myšlienky.

V ajurvéde má jazmín významné postavenie aj ako liečivá bylina. Tíši bolesť, urýchľuje regeneráciu rán a pomáha pri gynekologických problémoch. Vďaka svojim chladivým vlastnostiam upokojuje Kaphu a Pittu.

Použitie: Vonnú tyčinku umiestnite do stojana a zapáľte jej špičku. Nechajte horieť pár sekúnd a potom plameň sfúknite. Doba horenia sa pohybuje medzi 60 – 70 minútami.

Upozornenie: Udržujte vždy bezpečnú vzdialenosť od horiacej tyčinky. Vonné tyčinky používajte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uistite sa, že popol dopadá na nehorľavý povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 15 tyčiniek
Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: