SATTVA Levanduľa

€3,68 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Ručne vyrábané vonné tyčinky SATTVA s vôňou levandule.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prevoňajte miestnosť omamnou levanduľovou vôňou tyčiniek SATTVA a zbavte sa starostí všedných dní. Tyčinky pomáhajú navodiť pocit relaxácie, prehĺbiť koncentráciu a zharmonizovať myseľ i telo. Sú vyrábané podľa 400 rokov overenej receptúry a spájajú dokonalú kombináciu 100 % prírodných surovín, esencií z kvetín, bylín, dreva, živice a medu bez použitia syntetických vôní a ropy.

Pre uvoľnenú myseľ

Ľahká kvetinová vôňa levandule dokáže skvele navodiť pocit uvoľnenia, redukovať stres a zbaviť telo prebytočného napätia. Je tak vhodná na relaxáciu, meditáciu alebo počas cvičenia. Vďaka svojim antiseptickým účinkom podporuje očistu priestorov a vzduchu od toxínov a baktérií.

Levanduľa v ajurvéde

V tradičnej ajurvédskej medicíne má levanduľa výsostné postavenie, zmierňuje Kaphu a Pittu a dorovnáva Vátu. Asi najznámejšie sú jej upokojujúce účinky pri problémoch so spánkom, odháňa zlé sny a upokojuje myseľ.

Použitie: Zapáľte vonnú tyčinku na jej konci, nechajte na okamih rozhorieť, kým sa nerozžeraví a potom sfúknite. Umiestnite najlepšie do stojana.

Upozornenie: Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horiacej tyčinky. Vonné tyčinky používajte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uistite sa, že popol dopadá na nehorľavý povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 15 tyčiniek
Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: