SATTVA Lotus

€3,68 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Vonné tyčinky SATTVA s vôňou lotosu zo 100 % prírodných zložiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonné tyčinky SATTVA sú ručne vyrábané podľa 400 rokov starého umenia. Tvoria kombináciu 100 % prírodných surovín, ako sú esencie z kvetín, bylín, dreva, živice a medu, ktoré sú nanášané na tenkú bambusovú tyčinku. Nenájdete v nich žiadne zdraviu škodlivé chemické prísady, syntetické vône ani ropu.

Pre šťastie aj k meditácii

Lotosový kvet je v Indii uznávaný ako svätá rastlina, ktorá poskytuje šťastie. Jedinečná a zároveň jemná vôňa lotosového kvetu má upokojujúci a relaxačný účinok. Prináša do miestnosti sviežosť a očisťuje ju od negatívnej energie. Podporuje koncentráciu, upokojuje myseľ a prehlbuje vnímanie. Kvet je tak ideálny pre meditačné a jogové cvičenia.

Lotos v ajurvéde

Kým sa lotosový kvet ukáže nad hladinou vo svojej plnej kráse, musí prekonať dlhú cestu z bahnitého dna. Lotos preto predstavuje symbol znovuzrodenia, nádeje a najvyššieho šťastia. Na psychickej úrovni pomáha znižovať úzkostné pocity a nervové napätie. Uľavuje pri hnačkách, horúčkach a problémoch s močovými cestami. Vyrovnáva Kaphu a Pittu a zvyšuje Vátu.

Použitie: Vonnú tyčinku zapáľte na jednom jej konci, nechajte na okamih rozhorieť, kým sa nerozžeraví a potom sfúknite. Umiestnite najlepšie do stojana.

Upozornenie: Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horiacej tyčinky. Vonné tyčinky používajte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uistite sa, že popol dopadá na nehorľavý povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 15 tyčiniek
Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: