SATTVA Neroli

€3,68 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Ručne vyrábané vonné tyčinky SATTVA s Neroli.

Detailné informácie

Podrobný popis

SATTVA je synonymom pozitívnej energie, láskavosti, pokoja, mieru a cnosti smerujúcej k Dharme a Jnane. Vonné tyčinky tejto značky sú unikátne svojim prírodným zložením, ktoré obsahuje vonné esencie z bylín, kvetín, živice, dreva a medu. Tie sú potom ručne nanášané na tenké bambusové drievko. Nenájdete v nich žiadne syntetické arómy ani ropu.

Dokonalé splynutie tela a mysle

Neroli je trvalka pochádzajúca pôvodne z Juhovýchodnej Ázie, kde je symbolom nevinnosti a čistoty. Jej vôňa sa získava z horkých pomarančov a je typická svojou intenzitou.

Pôsobí v rovine duchovnej i zmyslovej, má antidepresívne účinky a pomáha uvoľniť potlačené emócie. Jej vôňa uzemňuje, upokojuje, harmonizuje a dokonale prepája telo s mysľou.

Použitie: Vonnú tyčinku zapáľte na jej konci, nechajte na okamih rozhorieť, kým sa nerozžeraví a potom sfúknite. Umiestnite najlepšie do stojana.

Upozornenie: Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horiacej tyčinky. Vonné tyčinky používajte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uistite sa, že popol dopadá na nehorľavý povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 15 tyčiniek
Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: