SATTVA Santal

€3,68 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024

Ručne vyrábané vonné tyčinky so santalom na harmonizáciu tela i mysle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Láskavosť, pozitívna energia, pravda, mier a cnosť smerujúce k Dharme a Jnane. To všetko nájdete vo vonných tyčinkách SATTVA s vôňou santalového dreva. Ich ručná výroba skrýva tajomstvo 400 rokov starej receptúry. Obsahuje iba prírodné zložky, extrakt z kvetín, bylín, živice medu a dreva, ktoré sú starostlivo nanášané na bambusovú štiepinu. Nenájdete v nich žiadne syntetické vône ani ropu.

Pre otvorenú myseľ a pokojný spánok

Teplá vôňa santalového dreva prináša neuveriteľný pocit hlbokého upokojenia, má relaxačné účinky a pomáha rozjasňovať myseľ a povedomie. Santal je tak vhodný v situáciách, keď potrebuje uzemniť a vycentrovať. Uľahčuje zaspávanie a pomáha s prechodom do hlbokej fázy spánku.

Santal v ajurvéde

Ajurvédska tradícia využíva santal po celé stáročia. Pre svoje duchovné a mystické účinky je často súčasťou meditácií a náboženských obradov. Pôsobí ale aj ako antireumatikum, pomáha pri problémoch s obličkami a podporuje celkovú činnosť metabolizmu.

Použitie: Zapáľte vonnú tyčinku na jej konci, nechajte na okamih rozhorieť, kým sa nerozžeraví a potom sfúknite. Umiestnite najlepšie do stojana.

Upozornenie: Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horiacej tyčinky. Vonné tyčinky používajte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uistite sa, že popol dopadá na nehorľavý povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 15 tyčiniek
Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: