SATTVA Yoga & Meditation

€4,22 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

Ručne vyrábané vonné tyčinky SATTVA na príjemnú jogu a meditáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vonné tyčinky SATTVA sú ručne vyrábané z tých najkvalitnejších prírodných surovín. Obsahujú esencie z kvetín, bylín, živice, dreva a medu – to všetko v súlade s tradičnou 400 rokov starou ajurvédskou receptúrou. V ich zložení nenájdete žiadne umelé arómy ani ropu.

Pre súlad tela a mysle

Vonné tyčinky SATTVA YOGA & MEDITATION obsahujú zložky, ktoré sú obzvlášť vhodné na navodenie dokonalej atmosféry pri meditáciách a jogových cvičeniach. Pomôžu vám spojiť sa s vaším Ja, zlepšujú náladu a očisťujú telo i myseľ od každodenného zhonu. Sú tiež hojne používané počas modlitieb, náboženských rituálov a k očiste.

Hlavné zložky týchto vonných tyčiniek majú svoje korene v indickej nedotknutej džungli. Živice pochádzajú z vyprahnutých púští Indie, Arábie a Afriky, kde sú ručne zbierané miestnymi kmeňmi.

ECOCERT

Vonné tyčinky YOGA & MEDITATION patria k rade, ktorá získala certifikáciu spoločnosti ECOCERT. Tá sa zaoberá kontrolou a certifikáciou výrobkov obsahujúcich suroviny z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Takto označené výrobky musia spĺňať veľmi prísne podmienky týkajúce sa nielen samotnej výroby, ale aj pestovania a získavania surovín, skladovania i recyklovateľnosti.

Použitie: Zapáľte vonnú tyčinku na jej konci, nechajte na okamih rozhorieť, kým sa nerozžeraví a potom sfúknite. Umiestnite najlepšie do stojana.

Upozornenie: Udržujte bezpečnú vzdialenosť od horiacej tyčinky. Vonné tyčinky používajte vo vetranom priestore. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uistite sa, že popol dopadá na nehorľavý povrch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodné vonné tyčinky
Balenie: 15 tyčiniek
Krajina pôvodu: India

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: