TianDe Sprej na vlasy s ALOE pre objem a pružnosť

€10,18 / ks
Momentálne nedostupné
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Položka bola vypredaná…

Starostlivosť o vlasy a ideálny účes v jednom? Vďaka novému stylingovému spreju na vlasy s aloe "Objem a pružnosť" od TianDe je to reálne. Môžete si zafixovať účes, dodať vlasom objem, zvýrazniť jednotlivé pramene alebo vytvoriť lokne. Experimentujte a doprajte si zmenu každý deň! Zabudnite na fixačné prípravky, ktoré poškodzujú vlasy. Vďaka spreju od TianDe budú vaše kadere vyzerať dokonalo a pritom zostanú zdravé.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprej na vlasy obsahuje významnú zložku - provitamín В5 čiže panthenol. Táto látka obaľuje každý vlas jemným ochranným filmom, pričom ho nezaťažuje. Vlasy tak chráni pred ultrafialovými lúčmi, vysokou teplotou a ďalšími nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vlasy sú ľahké, hladké, svieže, poslušné. Dajú sa ľahko a pohodlne upravovať. Bonusovým účinkom panthenolu je zosilnenie vlasov až o 10 %, vlasy v lokniach potom nadobúdajú na hustote a objeme. Provitamín В5 preniká do vnútornej štruktúry každého vlasu a napravuje všetky existujúce poškodenia, "zotavuje" rozštiepené končeky. Lokne vlasov vyzerajú upravene, sú hladké, prestanú trčať na všetky strany a nadobúdajú úžasný lesk.

Aloe je bohaté na minerály, vitamíny, stopové prvky a enzýmy. Táto rastlina obsahuje prakticky celý rad aminokyselín vrátane esenciálnych, ďalej biologicky aktívne látky a polysacharidy, látky so znecitlivujúcim účinkom, silice. Aloe má blahodarný účinok na pokožku hlavy, pomáha pri problémoch s lupinami, vypadávaním vlasov, plešatením. Rastlina aktivuje a vyživuje vlasové folikuly, lieči rozštiepené končeky. Vlasy zhustnú, zosilnejú a budú sa lesknúť.

Použitie:

Sprej aplikujte buď na mokré, čerstvo umyté vlasy, alebo na vyžehlené / nakulmované, pre spevnenie účesu.

Dodatočné parametre

Kategória: Výživa
Balenie: 200 ml
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín