Normálny stav vlasov a nechtov - starostlivosť o vlasy

Upravené vlasy a nechty sú vizitkou každej ženy aj muža. Lesklá hriva a pevné nechty sú snom každého z nás. Ale aká je starostlivosť o vlasy a nechty? Nie je tajomstvom, že kvalita vlasov sa odráža od celkového životného štýlu a psychického zdravia. Časté padanie alebo nadmerné lámanie vlasov a nechtov je signálom, ktorý upozorňuje, že telo nie je v harmóniirovnováhe. Nájsť ten správny balans môže byť beh na dlhú trať. Nie je to však nemožné. Doplnením tých správnych minerálov vitamínov na vlasy môžete jednoducho obnoviť ich normálny stav.

Kvalita vlasov a nechtov

Na kvalitu a celkový vzhľad vlasov a nechtov má vplyv množstvo faktorov. Jedným z nich je dostatočný prísun potrebných vitamínov na vlasy a minerálov do organizmu. Ide predovšetkým o železo, zinok, vápnikzdravé oleje. To všetko je správna výživa pre vlasy a nechty. Málokto je však odborníkom na výživu a často nevie, kde sa všetky zdraviu prospešné látky nachádzajú. Preto je vhodné siahnuť po výživových doplnkochprírodnej starostlivosti o vlasy, ktoré boli zostavené špecialistami priamo na mieru konkrétnych problémov.

Skeletin Energy obsahuje komplex živín, ako napríklad mletú sépiovú kosť, ktorá je výborným zdrojom vápnika a horčíka. Vaše vlasy sa tak vrátia do normálneho zdravého stavu, rovnako ako nechty. 

Normálny stav vlasov a nechtov - starostlivosť o vlasy

Nie je to však len dostatočný prísun dôležitých živín a vitamínov na vlasy, čo môže ovplyvniť stav vlasov. Vaša psychická pohoda je doslova zrkadlom kvality vašich vlasov. Rýchla moderná doba a neustály stres negatívne ovplyvňujú nielen náladu, ale taktiež hustotu vlasov. Nadmerná psychická záťaž spôsobuje vyčerpanie organizmu, ktorý sa bráni a dáva človeku signál v podobe padajúcich vlasov. Riešením je starostlivosť o psychické zdravie a odbúranie stresových situácií v bežnom živote.

Správnou voľbou pre vaše vlasy a nechty je Energy Gynex. Ide o prírodné bylinné kvapky, ktoré podporujú normálny stav vlasov a nechtov - čiže ich prirodzene zdravý vzhľad.  

Kde ešte nájdete minerály a stopové prvky? 

Vlasy sú právoplatne nazývané korunou krásy každej ženy, ale aj muža. Ich vitalita je ohrozená mnohými faktormi, a preto je vhodné zaradiť do jedálnička prírodné doplnky stravy, ktoré podporujú obnovu normálneho stavu vlasov a nechtov. Inšpirujte sa našimi babičkami a využite dary prírody - prírodná starostlivosť o vlasy je veľmi účinná. Cenné minerály a stopové prvky, rovnako ako vitamíny na vlasy, nájdete totižto aj vo vysoko koncentrovaných koloidných roztokoch ako je Energy Fytomineral. Pripravte si prospešnú vlasovú vodu pomocou roztoku a aplikujte vzniknutú minerálnu vodu priamo na vlasy alebo nechty. Podporíte tým ich normálny stav a zároveň prirodzenú pigmentáciu. 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie