TianDe Telový krém Tekutá náplasť

€14,18 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Pre športovcov, ale aj pre ľudí so sedavým zamestnaním.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náš život sa skladá zo samých protikladov. Občas sa začíname intenzívne venovať športu, skúšame behať, máme permanentku do posilňovne, ale niekedy zasa vo dne v noci sedíme pri počítači. To všetko sa zákonite odráža na kĺboch. Veď práve kĺby nám pomáhajú vykonávať všetky pohyby. Krém "Tekutá náplasť" sa ideálne hodí ako pre milovníkov aktívnych tréningov, tak aj pre tých, ktorí pred posilňovňou dávajú prednosť gauču (alebo sú nútení mať sedavý životný štýl kvôli práci). Vďaka obsahu aktívnych zložiek má silný zahrievací účinok. Pri sedavom spôsobe života je pre nás v prvom rade nevyhnutné "rozprúdiť krv" v organizme. To v plnej miere umožní zahrievací účinok krému, ktorý zlepšuje prísun krvi ku kĺbom. Nech vám každý pohyb prináša radosť!

Aktívne zložky:

  • esenciálny olej zo škorice
  • esenciálny olej z klinčeka - je vynikajúcim antiseptikom, urýchľuje hojenie drobných poranení. Aróma klinčeka odpudzuje hmyz.
  • esenciálny olej z jedle
  • extrakt z červenej papriky
  • extrakt z matynia
  • gáfor
  • mentol
  • olivy
  • propolis - zlepšuje mikrocirkuláciu, podporuje obnovu kĺbových tkanív

Použitie:

Nanášajte na telo ľahkými masážnymi pohybmi pred tréningom alebo pri pocite diskomfortu v oblasti kĺbov.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 125 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín