TianDe Detoxikačná náplasť na nohy

€4,94 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024

Detoxikačná náplasť je vynikajúcou alternatívou klasických agresívnych metód očisty organizmu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čistenie pomocou náplasti Master Herb má priaznivý vplyv na celý organizmus, je absolútne neškodná a nemá žiadne vedľajšie účinky. Použitie náplasti je pohodlné a prispôsobené fyziológii ľudského organizmu. Použitie detoxikačnej náplasti navyše zvyšuje imunitu, odstráni únavu, zlepšuje krvný obeh, zvyšuje kvalitu spánku a celkový tonus organizmu. Hlavnou ingredienciou fytovankúšikov je bambusový ocot, ktorý má vskutku unikátne vlastnosti prevzaté zo samotnej prírody. Bol vytvorený na základe exkluzívnej technológie destilácie výberových silných častí bambusových stebiel a vďaka tomu si úplne uchováva unikátne vlastnosti tejto rastliny. Bambusový ocot aktívne absorbuje a odvádza škodliviny, ničí a spomaľuje rast patogénnych baktérií a vírusov, výborne absorbuje vlhkosť. Výťažok z bambusu pôsobí antioxidačne, zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a prekrvenie tkanív, spevňuje steny ciev, zvyšuje ich pružnosť a tonus, znižuje priepustnosť kapilár a pôsobí proti opuchom. Výťažok z angeliky má tonizujúci a súčasne upokojujúci účinok, čo podmieňuje jeho antistresový efekt. Má antibakteriálny, protivírusový a protiplesňový účinok. Olivový a mandľový olej zvláčňujú a hydratujú pokožku.

Detoxikačné náplasti sa odporúčajú používať od 12 rokov. Prax však ukazuje, že ich možno efektívne používať aj v mladšom veku (od 3 rokov). Zodpovednosť v takomto prípade preberajú rodičia.

Použitie:

Na očistu organizmu nalepte náplasť pred spánkom na čisté chodidlá.
Otvorte obal, prilepte vrecúško s fytopráškom nepriehľadnou stranou k lepiacej časti náplasti a mäkkou stranou nahor, potom priložte na pokožku.
Ráno náplasť zložte, umyte pokožku vodou. Minimálny čas jednorazového použitia je 6 – 8 hodín, optimálne 8 – 10 hodín. V čase choroby môže byť tento čas predĺžený na 12 – 24 hodín. Zároveň sa odporúča nalepiť náplasť pred 21.00 hodinou (pred „otvorením“ bioaktívnych bodov). Čistiaca kúra trvá 7 až 90 dní (podľa „znečistenia“ organizmu a závažnosti ochorenia). Za posledný deň kúry sa považuje deň, keď nedôjde k zmene farby náplasti.
Na cielenú liečbu nalepte náplasť na chodidlá a problémové zóny.

Dodatočné parametre

Kategória: Prírodná kozmetika
Balenie: 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Korporácia krásy a zdravia TianDe bola založená v roku 2007 v Rusku. Pre zakladateľov sa stali inšpiráciou krajiny východnej Ázie, starodávne liečebné tradície pochádzajúce zo starovekej Číny a Tibetu, filozofické a duchovné tradície Východu – to všetko nájdeme medzi základnými kameňmi TianDe. Na slovenskom trhu je značka TianDe zastúpená od marca 2012 a jej popularita v európskych krajinách neustále rastie.

Ďalším dôležitým komponentom značky TianDe je Altaj. Rozprávkové územie s množstvom náboženských pamiatok a posvätných miest je malebnou domovinou TianDe. A priamo tu, na jednom z najkrajších a ekologicky najčistejších miest našej planéty, sa teraz vyrába produkcia korporácie.

Sme presvedčení, že v prírode môžeme nájsť všetko potrebné pre zdravie a krásu človeka. Preto pri výrobe produktov TianDe používame unikátne prírodné ingrediencie. Na to, aby sme zachovali všetky užitočné vlastnosti prírodných komponentov a dali ich ľuďom, sa snažíme pri výrobe produktov používať tie najmodernejšie technológie. Podniky, ktoré vyrábajú produkciu TianDe, sa riadia medzinárodnými štandardmi kvality podľa ISO 9000-2001 a GMP.

Dodávateľ: Ista Corporation s.r.o., Pobřežní 370/4, 186 00 Karlín