ALTEVITA Aróma Inhalátor Imunita

€5,65 / ks
Skladom, ihneď na odoslanie (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024

100% prírodná aromaterapeutická zmes esenciálnych olejov (citrón, eukalyptus, borovica a mäta) v praktickom nosovom inhalátore na chrípkové obdobie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvážená kombinácia 100 % čistých éterických olejov priaznivo pôsobí na upchatý nos a nosovú sliznicu. Inhalátor Imunita je skvelým pomocníkom pri náhlych zmenách počasia, v chrípkovom období a pri pocite oslabenej imunity.

Inhalátor obsahuje výrazný eukalyptus, ktorý sa používa na zlepšenie dýchania. Má mätovú vôňu, drevité a mierne sladké podtóny. Často sa na zvýšenie účinku mieša s borovicou, mätou a citrónom, ktoré sa tiež nachádzajú v inhalátore Immunity.

Nosový inhalátor Imunity je nielen účinný, ale aj praktický. Môžete si ho vziať do práce, na dovolenku alebo na výlet. Môžete si ho dať aj do vrecka, aby ste ho mali vždy pri sebe, keď ho budete potrebovať.

Návod na použitie

Zhlboka sa nadýchnite. Opakujte s druhou nosovou dierkou. Odporúčame používať 3 až 5-krát denne.

Dodatočné parametre

Kategória: Inhalátory
zloženie: Eukalyptus, borovica, citrón, zázvor, mäta
Objem: 1 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka ALTEVITA je určená všetkým priaznivcom zdravej výživy a bio výrobkov. Špecializujeme sa na ponuku prírodných produktov a prípravkov, ktoré blahodárne pôsobia na ľudský organizmus, majú zdraviu prospešný vplyv a povzbudzujúce a osviežujúce účinky.

ALTEVITA online s.r.o.
nám. Slobody 10, 921 01 Piešťany
IČO: 53144074